Kukuruz 2021

Miksan a gde da nađem taj naftalin? Sad sam pitao neke ljude koji drže farbare i kažu da toga nema nigde jer je zabranjen.
Uzeo sam u jednoj poljoapoteci u gradu gde sam uzeo maskagerm.Pitaj i zene one to znaju mozda ranije se to stavljalo u garderoberima protiv moljaca.

@ Pikadinac

Smrdi ubija al radi radnju sa naftalinom nisu dilrali gavrani i fazani.
 
Ma jok,ovo je kao zicar/zicnjak u kukuruzu,onaj zuti kao,ovaj je skoro isti samo eto crne boje i sklupca se tako u spiralu.Imam tog zutog zicnjaka kolko neces,pretpostavljam da bi isti insekticid tukao i ove crne,ali reko da pitam ....
 
Poslednja izmena:
Sad iskreno ne sjećam se doze , svaki put kad radim nazovem tog agronoma pa mi kaze , ako se sjećam jedna flasa od 0.25 lit da ide na 5 dzakova vecih dekalbovih od 50 000 , ali nemoj me drzati za riječ , sa vodom mijesam kolko da bude tečno da može u prskalicu jel je jako gust i ljepljiv .
 
Ето ти за те црне пише у коментарима испод текста чији си линк окачио: замешаш "Актару" са старим пекмезом, па ставиш на тацне и распоредиш по парцели.

Сад зађи по комшилуку и покупи прошлогодишњи пекмез, па се "разби у стрелце" по атару. :)
 
Nazad
Vrh