Kukuruz 2014

5bo09s.jpg
slika pioneer pr36b08 sejan 7.5.2014
xfrrcn.jpg
Slika sa parcele kukuuruz oparan i prihranjen uz pomoc druga naseg i prijatelja sa foruma Bojcetica sam postigao do sada najbolje rezultate u odnosu na predhodne godine njegova strucna pomoc mi je dosta pomogla :)
2dih7pz.jpg
zp341 njiva zbog poplave presejana 22.5.2014 nisam zadovoljan bas kako napreduje ali bice ja mislim ok stici ce za silazu,godina je naopaka kisa non stop u nasem pozeskom kraju.nisam slikao jos 3 njive kada budem parao kacim ih :) zp 34
2jtzxd.jpg
1
 
Poslednja izmena:
Ha ha ha da trud se ispalti na kraju,samo da ga ne poznje beli kombajn danas je ubio kosjeric velicine jajeta to je sve pucalo i sofersajbne na kolima crep na kucama,ostaje samo da se nolimo bogu .... i cekamo prinos za ponos :)
Neznam dali smo na istoj talasnoj dužini,ja pričam za onu u levom gornjem uglu kad klikneš na taj tvoj link http://i62.tinypic.com/5bo09s.jpg :osmeh:
 
Jbg iskrivio sam sliku moja greska sl put cu da ispravim :) bas je upecatljivo :). pako ide nekako nisam bas zadovoljan zaostaje dosta za pioneer-om slikacu i njega za par dana neki maleni puzici su ga bili napali pa sam oprskao to ga je malo kocilo cekam jos 10ak dana pa i njega da oparam i prihranim! kakav je tvoj vlado?
 
Imam ga u 2 parcele,u jednoj na koja je ocedita jedva sam usao prekljuce da prasacim,zadnji momenat,a u drugoj je dosta losiji,ali ga je voda ubila pa se dosta mucio,sad tek je krenuo dobro.
 
Zna li neko razlog zašto kukuruz ima ovakve gornje listove (kao da se suše) kukuruz nije moj i da mi nije skrenuta pažnja ne bih ni primetio otprilike svaki 4-5 je takav.
 
@mindjusar Blokiraj te reklame, ili stogod bile, ako koristis Chrome, skini sa Chrome web prodavnice AdBlock Plus, i nece ti izbacivati te ponude :D
Isto tako neces imati reklame ni na ostalim stranicama, jedino ako ih volis, onda nemoj nista dirati :D izvinjavam se za off

I jel ovo zlatica? Nesto mi je poranila, ako jeste
IMG_20140616_165433.jpg
IMG_20140616_165258.jpg
 
Kukuruz mesanac,pola semenski pola iz cardaka

NS 4030


Agrimax Rabina

Sve sejano oko 05.05

-----------------------------------------------------------

Vec treci put ispravljam slike i uredjujem post,neko ko ima pristup uredjenju postova prepravlja moje slike ???
 
Poslednja izmena:
Uh,vreme setve,mnogo sitnih njiva,presevanje,vise i ne pisem i ne pamtim:)To sam radio ranije,od pre tri godine pisem samo sto moram.Pokusacu da se setim.Ispravicu post,dodacu datum.Juce je sve slikano.
 
@agroproizvodjac

Hvala na slikama. Pokazao si da može da nikne kukuruz iz čardaka, seti se da postavis slike i kad rodi. :osmeh:
Koji je ovde razmak? Primećuje se da ima pomalo i grešaka u setvi, al dobro.
I još da kažem, prosto mi milo kad vidim malo ova brda, šume i obale kraj njiva. Kao da sam kod kuće. :osmeh:
Dosta mi više ovih slika iz Vojvodine, sve mi iste... :haha:
 
Nazad
Vrh