Koliko naplaćujete usluge obrade zemlje

Kako povecavamo svoju proizvodnju tako smanjujemo usluzno da radimo i nema ljutis..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Jos te slazu za koji ar i kad vidis na kraju odradio si fraj mozda hektar

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Da je bar ar, kod nas slazu za makar jedan dulum (0.1 hektar) ako vec lazu.

Zašto uopšte radite usluge kad vas stalno lažu? Izgleda niste gadljivi na njihove pare ;) uradite vaše i uživajte sa porodicom.
Paracinac je odgovorio, ista je situacija kod mene. Radim oko 8-9 ha i kombajn bi skoro samo stojao da ne radim uslugu, a i dosadno ako se ne radi😁. Necu ja propasti za 10e, ali se nabere fina svota kada ti svako uzme 10e. Jos mu ovrsim sto cisce mogu i heder spustim maksimalno,.
 
Kod nas je kombajniranje 5500din/kj prevoz 1000din a mislim da je i branje 5500din/kj
 
Al zato popijes 5-6 piva kod gazde da izvuces stetu
Haha, dobra. Kod tih gdje se malo popije vecinom znaju i prebaciti za koji ar.

@FIlip DF poprilicno jeftino radis za BiH uslove kod mene niko ne kombajnira kukuruze ispod 125€/ha,
zito su zeli po 150€/ha bez sjecke

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
Ja sam bio najskuplji verovo ili ne u psenici kada sam radio 100e hektar, ali samo sam jednu musteriju izgubio kojoj nije bitno je li cisto i koliko je visoko ovrseno samo da je sto jeftinije.
 
Kod mene kombajniranje kukuruza 14.000 din. Prošle bio 12.000. A pre 2 meseca žito bilo 13.000. Ima kombajna, nije da ih je mali broj ali cena polako ide gore kako koja operacija. Čujem pre neki dan da je 1 prohod velikom tanjiračom 100 eura. Mislim da ga malo preteruju ali šta je tu je.
 
Kod mene soja 5.000 a kukuruz 5500. Ima polegnutog pun očin pa mora sporije. U redovnom peglamo 8-9 km/h...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
5000 din po jutru i prevoz gratis kombajniranje clas leksion grdosija i kamioni
Prskanje 1000 din jutro ( velika prskalica jakto)
Bacanje vestaka 1000 din jutro( amazon rasipac )
Setva kukuza 1500 din jutro ( sejalica monosem)
Setva psenice 1000 do 1500 din ( HMS sejalica ) pisem i koje su masine nije neki krs
 
Lepe oglase po selu ,kakva im matematika nem pojma ,ja placam uslugu kombajniranja 6000 po jutru rodjak mi radi godinama ima novog dajca 6205 tako nesto ,moj prevoz ako zafali uzmem prikolicu malu od 6 tona od njega ostalo su kamionke gadne za istovar treba lopatati u pm
 
Pa ne moze ispod 13000di male parcele i samo se vozikas pa i tu trosi naftu...susedno selo u klipu radi po 17000din

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh