Da je bar ar, kod nas slazu za makar jedan dulum (0.1 hektar) ako vec lazu.
. Necu ja propasti za 10e, ali se nabere fina svota kada ti svako uzme 10e. Jos mu ovrsim sto cisce mogu i heder spustim maksimalno,.
Paracinac je odgovorio, ista je situacija kod mene. Radim oko 8-9 ha i kombajn bi skoro samo stojao da ne radim uslugu, a i dosadno ako se ne radiZašto uopšte radite usluge kad vas stalno lažu? Izgleda niste gadljivi na njihove pareuradite vaše i uživajte sa porodicom.




