Koliko naplaćujete usluge obrade zemlje

А мени некако без везе кад се вршидба обави само тако на брзину...а по готово кад видим комбајнере са Ник Слотер кошуљом и лименком Ред Була одма **greška жетву...
 
A tek da ne pitamo koliki je procenat potpuno ispravnih garnitura koje bi u svakom trenutku mogle da ppređu tehnički, pa mogući susret sa organima reda i moguće posledice.:cry::unsure::confused:
 
Kod mene u selo nikad nije dosao kombajn skuplji od 40 000e, o novom da se ne pomislja. Selo nije malo ali masina nema, prilicno siromasno. Kad bi neko kupio ozbiljan kombajn i ozbiljno radio ne bi morao da brine za musterije.
 
Kod nas je sušta suprotnost.Malo selo, mali atar a kombajna kao na poljoprivrednom sajmu i skoro svi zapadne proizvodnje.
 
Михајло пусти ти бору није он теби конкуренција колико он врши услуга теби је конкуренција типа девић и други а они неће дизати . Сећаш се кад бора није хтео да да више од седам метара за аренду па колико је отишло код Димитрија и других ти си добар момак немој да те навуче не затрчавај се
 
Pre neki dan sam imao razgovor sa Borom Mitrovićem (BMM Mlin). Pita me pošto ćemo vrći ove godine. I kaže 5.000 din je 200 kg kukuruza. A taj kome radiš rodi mu 7 tona. I sad ti da mu uzmeš 200 kila na tih sedam tona!? Ebeš 200 kila onda ću mu ih pokloniti. Hoće da vršidba bude 7.500 a sa prevozom 9.000 po jutru...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
Ako mi ove godine rodi tih 7 tona, palćam kombajn ne pitam šta košta!
 
Nazad
Vrh