Koliko naplaćujete usluge obrade zemlje

grunt

Član
Učlanjen(a)
27 Nov 2009
Poruka
8.224
А мени некако без везе кад се вршидба обави само тако на брзину...а по готово кад видим комбајнере са Ник Слотер кошуљом и лименком Ред Була одма јебем жетву...

tole zr

Član
Učlanjen(a)
30 Nov 2008
Poruka
938
A tek da ne pitamo koliki je procenat potpuno ispravnih garnitura koje bi u svakom trenutku mogle da ppređu tehnički, pa mogući susret sa organima reda i moguće posledice.:cry::unsure::confused:

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
26.058
Kod mene u selo nikad nije dosao kombajn skuplji od 40 000e, o novom da se ne pomislja. Selo nije malo ali masina nema, prilicno siromasno. Kad bi neko kupio ozbiljan kombajn i ozbiljno radio ne bi morao da brine za musterije.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
34.877
Kod nas je sušta suprotnost.Malo selo, mali atar a kombajna kao na poljoprivrednom sajmu i skoro svi zapadne proizvodnje.

PasceKisa

Član
Učlanjen(a)
14 Feb 2016
Poruka
387
Михајло пусти ти бору није он теби конкуренција колико он врши услуга теби је конкуренција типа девић и други а они неће дизати . Сећаш се кад бора није хтео да да више од седам метара за аренду па колико је отишло код Димитрија и других ти си добар момак немој да те навуче не затрчавај се

Nedeljko A.

Član
Učlanjen(a)
11 Nov 2013
Poruka
673
Pre neki dan sam imao razgovor sa Borom Mitrovićem (BMM Mlin). Pita me pošto ćemo vrći ove godine. I kaže 5.000 din je 200 kg kukuruza. A taj kome radiš rodi mu 7 tona. I sad ti da mu uzmeš 200 kila na tih sedam tona!? Ebeš 200 kila onda ću mu ih pokloniti. Hoće da vršidba bude 7.500 a sa prevozom 9.000 po jutru...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
Ako mi ove godine rodi tih 7 tona, palćam kombajn ne pitam šta košta!

Vrh