Koju obraznovnu ustanovu pohadjate ili ste zavrsili ?

Sta ste zavrsili od poljoprivrednog obrazovanja.


  • Ukupno glasača
    98
Ako upise fakultet bilo koji imace predznanje sa gimnazijom vece nego oni iz poljoprivredne skole. :cao:
 
Ma da ja sam zvrsio Srednju poljo privrednu u zrenjaninu POLJOPRIVREDNI TEHNICAR i bas me ludo zanima koje pred znanje imaju gimnazijalci
 
none 73 je napisao(la):
Mims je napisao(la):
none 73 je napisao(la):
Mims je napisao(la):
A jel hoće i na fakultet ili samo u srednju.
Nadam se da će posle upisati fakultet.Za sada joj škla ide odlično.

Ako je upoznata sa životinjama i zna šta znači veterina bolje da upiše gimnaziju.
Ako slučajno ne upiše fakultet sa diplomom gimnazije nema ništa a ovako imaće baraem diplomu tehničara, a ako upiše fakultet imaće dosta predznanja,biće joj dosta lakše :sta: :ppozdrav:

Kažem ako je sigurna da hoće da upiše fakultet biće joj lakše sa gimnazijom, završiće lakše i brže. A što se tiče diplome ako nema sreće ne vredi joj ni diploma fakulteta. Predznanje će joj trajati mesec dana. :cao:
 
osnovna i srednja elektrotehnicka u Obrenovcu. posle toga, poljoprivredni fakultet u Zemunu, smer polj. tehnika iliti mehanizacija. sad tamo bistrim doktorske studije, ali ko sto rece koleginica dipl. seljanka svrhu slabo sagledavam
 
srednja poljoprivredna Backa Topola i poljoprivredni fakultet novi sad (trenutno apsolvent)-opsti smer
 
zavrsio masinsu skolu 1991 smer precizni mehanicar...2008 upisao visoku poljuprivrednu smer ratarstvo i povrtarstvo, u drugoj se prebacio na smer zastita bilja,i evo me sada u trecoj,jos jedan semestar i apsolvent..jeste da mi je ostalo nekih ispita ali se nadam da cu do kraja godine sve ocistiti..
 
Zavrsio sam poljoprivrednu skolu u Krnjaci "PKB" poljoprivredni tehhicar,upisao fakultet smer ratarstvo dao tri ispita prosle godine i batalio..
 
2008 sam zavrsio srednju poljoprivrednu skolu u Sapcu, smer zootehnicar. A sada sam 3 godina na Visokoj poljoprivrednoj skoli takodje u Sapcu, smer stocarstvo. Ostalo mi je jos par ispita i kraj :D
 
Nazad
Vrh