Koju obraznovnu ustanovu pohadjate ili ste zavrsili ?

Sta ste zavrsili od poljoprivrednog obrazovanja.

• Ukupno glasača
    97

pinkpanter

Novajlija
Učlanjen(a)
29 Dec 2011
Poruka
18
srednju ETS mihajlo pupin elektronika na vozilima i studirao na poljoprivrednom fakultetu u NS mehanizacija i masinstvo

Korica

Član
Učlanjen(a)
1 Avg 2011
Poruka
646
Završio srednju tehičku školu u Subotici 2007. smer Elektrotehničar računara. Iste godine upisao FTN na smeru Računarstvo i automatika. Posle nekoliko usmerenja diplomiram na smeru Web i elektronsko poslovanje u oktobru prošle godine. Sad sam na master studijama na manje-više istom polju.

Čokan

Član
Učlanjen(a)
26 Dec 2011
Poruka
59
Završio sam srednju poljoprivrednu 2005.
Poljoprivredni fakultet u Novom Sadu smer poljoprivredna tehnika 2011.

milanche87

Član
Učlanjen(a)
16 Apr 2011
Poruka
486
Srednja ekonomska- ekonomski tehnicar
2 godine Ekonomski Fakultet u Beogradu
trenutno Apsolvent na Visa Poslovna- E-biznis i poslovna informatika :)

goxgi

Član
Učlanjen(a)
10 Sep 2008
Poruka
224
2002-2006 Tehnicka skola "Pavle Savic" Novi Sad
2006-2010 Fakultet za menadzment Novi Sad, diplomirao 31.12.2010. zvanje - Diplomirani menadzer za informacione tehnologije

cenejac111

Član
Učlanjen(a)
9 Nov 2012
Poruka
239
druga godina u poljeprivrednoj skoli u futogu smer tehnicar poljeprivredne tehnike za dalje planiram poljeprivredni fakultet u novom sadu smer isto poljeprivredna tehnika nzm tacko kako se zove :D

Nikola SP

Član
Učlanjen(a)
22 Okt 2013
Poruka
78
trebali ste da ubacite opciju da moze za dva navedena da se glasa .
ja sam zavrsio srednju poljoprivrednu u Pozarevcu i sad zavrsavam poljoprivredni fakultet u Zemunu . :D

Stanislav

Član
Učlanjen(a)
19 Jan 2010
Poruka
724
Poljoprivrendna skola u futogu 2006 zavrsio, upisao fakultet za menadzment, zavrsio 2010 I jos nisam podigao diplomu,nemam vremena!

zombie_666

Član
Učlanjen(a)
29 Apr 2010
Poruka
5.791
Mašinski fakultet u Tuzli, diplomirao 2008. na temi "Računarska simulacija procesa hidrodeformisanja" uz stručno zvanje "Diplomirani inženjer mašinstva", na istom fakultetu magistrirao 2011. na temi "Reinženjering proizvodnih sistema po principima fraktalne organizacije" uz stručno zvanje "Magistar tehničkih nauka". Srećom sve po starom planu, prije uvodjenja Bolonje i master studija.

Vrh