Koju obraznovnu ustanovu pohadjate ili ste zavrsili ?

Sta ste zavrsili od poljoprivrednog obrazovanja.


  • Ukupno glasača
    98
Hvala svima na lepim čestitkama. Što se tiče zaposlenja, to bi u narednom periodu trebalo da se reši. Imam nekoliko mogućnosti.
 
Jao sinko nezgodno mi je to pisati ali obecaj mi neces se ljutiti i svi drugi koji bi se nasli povredjenima ali ipak cu samo reci sta to znaci.

Kada neko ima ime Fruitboy to znaci da je peder. Oprosti mi samo sam napravio prevod a ne moje licno misljenje za pedere.
Nadam se da cete me razumeti.
Pozdrav i Sretno!
 
axaxaxaxaxaxa, svašta. Ne ljutim se naravno, nemam razloga. Ja sam pokušao na nekoliko prevodilaca da nađem značenje mog nick-a, ali ništa tipa peder i sl. Inače, sebe doživljavam kao dete, i želim da to zauvek i ostanem. Dete u duši, a čovek u stvarnosti.
 
Srednju Saobraćajnu u Zemunu,i Višu poljoprivrednu u Špcu.Davno bilo :osmeh: Ali eto čisto da se zna :haha:
 
Mašinski fakultet, diplomirani inženjer mašinstva.

Mašinski fakultet, magistar nauka

U budućnosti, ako budem imao novca, idem na doktorat.
 
ETŠ "Nikola Tesla" Beograd.
Poljoprivredni fakultet u Zemunu; smer Poljoprivredna tehnika, diplomirani inženjer poljoprivrede.
 
Apsolvent na FTN-u u Novom Sadu, na master studijama mašinstva. Smer: mehanizacija i konstrukciono mašinstvo.
 
Završio srednju elektrotehničku smer energetika 2006, krenuo na FTN isto, nije al mi išlo, 2008 upisao na Poljoprivrednom fakultetu Agroekonomski smer i trenutno sam 4-ta godina...
 
elekrotehnicar energetike,zavrsio 1977.raduje me sto ima na forumu puno mladih i skolovanih ,a istovremeno jako zainteresovanih i aktivnih u poljoprivredi.svaka cast deco,samo napred.
 
Nazad
Vrh