Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

Pa ja se bas izvinjavam sto mi je samoj palo na pamet nesto sto je neko vec izumeo. :udri:
 
Nema ratnog naoružavanja, ovo su mirnodopski uslovi. Ovo staviš oko parcele pa taman kad pomisle da nisu dovoljno naivni da ih zajebeš ono rasplete na susednoj njivi, neće više ni primirisati.

30beh5f.jpg
 
To bi mozda mogao u Kninu da postavis, pa da ti poveruju. Nazalost. Ideja je super. Al mozda moze modifikacija - da pise da je radioaktivno ili zatrovano? :haha: Mada bi se onda odmah nasao neko pametan da kaze da je ilegalno siriti takve dezinformacije...verovatno i jeste.
 
Dajte ljudi nasmejaste me ispascu budala ako stavim tablu mine na njivu koju godinama radimo...drug ima deminersku firmu i mogu dobiti i trakice i dorucak(pastetice) a i malo jace obroke ali necu nikog da ubijem...
Pokojnom dedi su terali preko njive i lepo na prelaz zakopa .... kad je otisao do kraja njive kaze daj da ja to vadim sta da meni neko baci u njivu pa ja najebe*.

Neki otrov da mi je ili neka bas slaba bomba kao malo jaca petarda samo da ga uplasi nista vise.
 
Samo ti iskoristi to što imaš od markera i pusti buvu po selu da ti je više dokurč.lo da radiš za lopove pa si rešio da miniraš njivu. U današnje vreme čovek samo na to da je prolupao još može da se vadi.
 
Problem je sto nije njiva u mom selu vec kod ujaka,da je moja ne bi ni isli lopovi ali ujak miran povucen pa bih ja malo da zavedem reda na fin nacin.
 
Ma tu treba pokrenuti gradjansku inicijativu: svi u Maxi po punu korpu i šetnja pa da vidim što bi se nasekirali kad udariš njihovog piškovića po džepu..
 
Kod nas se to leci Batinom,samo lopovi idu na to pa kako bude :zli:
Post je spojen: [time]понедељак, 13. септембар 2010. 04:53:12 CDT[/time]
_________________________________________________
markodanube je napisao(la):
Citam novine i zeludac mi se okrenuo , Drzava podrzava sitne lopove ! Pitam se kada ce ovaj narod da izadje na ulicu i da srusi ovu bandu sa vlasti ?

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/206780/Zakon-stiti-sitne-lopove
 
Član Atilla se oglasava posredno preko clana Kombajner!Stevo znaš li ti da je to zabranjeno,pogotovo jer je taj član kažnjen a ti baš i ne moraš da mu budeš advokat i sam sebi tovariš kaznu za vrat!
 
@Matic... znam ali ovo je bas dobra ideja i nije neko oglasivanje samo postavljena slika i par recenica nije neki teks pa sad da sam preveo sta on hoce nekome da kaze!! Nadam se da se ne dobija zbog toga ban!
 
Prvi sledeći koji spomene nečije banovanje a nije urednik dobija odmor od par dana.
 
Dobro branko sto si odma toliko besan ljudi se prisecaju starih dobrih vremena. Kad smo bili slozna braca.
 
Ajd da se lepo vratimo na temu...Znate li kako je moj dobar prijatelj(koji je sada u inostranstvu)sprecio kradju kukuruza?Pa prica krece ovako...Otisli cigosi nocu da kradu kukuruze u atar. I kada su napunili gepek od tristaca,krenuse oni nazad ali naravno bez upaljenih svetala(mozda nisu ni imali)A za to vreme moj prijatelj pokupi neku curicu i naravno gde bi sa njom nakratko da obavi poslic,nego na ceosku prizmu.Parkirao se covek gde je stigaoi(fala bogu siroka prizma)i dao se u posao.Izletese cigosi iz atara na prizmu i....sasavise ga po sred auta u sred....posla....Postao moj prijatelj ceoski heroj,ali bez kola,posto naravno tristac bez tablica,pa cigo zavrsi u zatvoru,a drugar sam popravljao kola(na svoj racun)
 
Jedan dobar lek protiv krade je da odes u kafanu i svima kazes kako moras u gra i da te nema par dana. To se procuje i lopovi odma se dokopaju njive gde ih lepo docekas sa levcom i udri sve rdom.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SXernnZFL94&feature=related[/youtube]
 
Nazad
Vrh