Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

Teze:
Pas je najbolji čovekov prijatelj.
Ogrevno drvo je najbolji čovekov prijatelj.
Oštra sekira je najbolji čovekov prijatelj.
___________________________________
Zaključak/konkluzija:
Čovek je sam sebi najbolji prijatelj ukoliko ima vernog psa mase cca 80 kg, oštru sekiru, dovoljno pameti i strpljenja da stane nogom za vrat nenavidima koji nasrću na opstanak Porodice.

Dodatna literatura:
~ 40 godina za dvostruko ubistvo
~ Ubijanje i trovanje pasa u Beogradu

Muzika uz ovu časnu temu:
Đorđe Balašević: Ne Lomite mi Bagrenje !!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Wa67IYS3-Ks&feature=related[/youtube]


Idemo dalje u borbi protiv lopova !!!
 
auuu vidim ja da se kod vs posteno krade.... :sta: kod mene za sada nije tako strasno, mislim bar meni nisu jagode mnogo krali ali od ove sezone cu da imam sigurno cuvara jer se brinem .... ali ako ga uvatim na njivi mislim da ce da bude ko je jaci taj pobedjuje pa kom opanci kom obojci... :zli:
Kako sam upucen u nekim selima MUP ima precutni dogovor sa paorima da ako uhvate lopova na njivi ubiju boga u njemu ali da ga odmah posle prijave pa kada dodje da on prijavljuje onda ga oni jos obicno malo pocaste pa je posle mir..
 
Moj rodjak ima izuzetnu tehniku ali je malo vulgarno da objasnim kako je resio problem sa lopovima. Zaobilaze u veoma sirokom krugu sve njegove parcele.
 
u vojsci sam bio kerovodja,ljudi ker nezna da laje jedan od 130 kg nemoze da ga suzdrzi a ovaj puca manevarcima na njega,za lopove je najbolje ker ugriz, vucijaka je 250 kg na cm2 koze,pelcuj od besnila i nebrigaj,nemoze ti niko nista samo stavi tablu opasan pas i ganjaj te lopove kad vucko uvati tu trava nenice a ako ga bijes nedaj boze ubijes robija zato vucijak je zakoon,ti kerovi su namenjeni za granicu sto nelaju
Post je spojen: [time]1273237834[/time]
_________________________________________________
e setio sam se kako je jedan moj komsija ciganin iso krao drva i sa ledja mu navuku dzak i vezu ga za drvo i prebili ga ko zeca nit zna koga bijo a umro posle god dve,eto recepta sledja i mucki da nevidi ko ga bije,pa ima da obilaze na kilometar
 
Mlađo, SVE verujemo !!! :ppozdrav:

JA kad zalajem: službeni pas milicije smešta rep među noge, njegovim primerom sleduju i psi lutalice (provereno u praksi od 1964. godine).

Šalu na stranu:
Imao sam priliku, nekoliko puta, da spašavam mile Bližnje od tzv. pasa lutalica.
Lepo priđem psima i velim: Drugovi, razlaz...
UVEK su poslušali glas pameti.

Inače, da nisu poslušali OVAJ glas: videlibisvogaboga !!!
 
ja sam resio problem sa tim... ubacim kera u gepek i kad vidim da kradu samo ga pustim...onda da vidis bezanja.... :haha:
 
Nema brige !!!

Na lozničkoj pijaci pojavljuju se inspektori MUP-a kao zakupci tezgi. Mirno prodaju espap (hercegnovske mimoze, rane jagode i tome podobne artikle široke potrošnje nazočnog pučanstva voljnog da odvoji zlehudu paru iz novčanika) i omogućavaju miran rad ostalim preprodavcima, tako zvanim naku(r)pcima.

Srbija je mirna jer je čuva pačićev MUP !!! (Istorija se ponavlja: Istorija magistra života est, bre !!!)
(Maleno pitanje gospodinu ministru: gde ima da se kupi juneće meso u mesari za 2 eura, bre !!?)
BRUKA JEDNA !!!
 
A neko moze da ostane bez te predugacke ruke.Bezobrazluk je strasno velik.
Neka dodje dacu mu sta god zeli, samo da mi ne krade iza ledja, to jako ponizava neciji trud i posao
 
finansijska strana tada gubi smisao po meni , ostaje ono ''on je uzeo MOJE'' a to mi je daleko veći udarac nego finansijski :udri:
 
Lopovi su zasticeni kao beli medvedi. Ako ukrade ispod 15000 nemoze mu niko nista. Da li to znaci da ako svaki dan neko ukrade po 14999 on za 67 dana postaje posteni milioner :sta:
Pa majku im jebemi vlasti kakva je smrdljiva. Koliko ona Amerika ne valja u nekim stvarima,toliko valja u nekim drugim.Na mom posedu mogu da "utepam" koga hocu :udri:
 
Da je ovde regulisano pravo svojine, pa kad Ti neko udje u kucu, dvoriste sa namerom da ti nesto ukrade ili ne daj boze naudi, a To lepo srucis u njega 15 komada iz duge devetke, i nikom nista, jos Ti se zahvale iz Gradonacelnikove kancelarije, uz plaketu.. E, tad se ne bi kralo..I , jos kad bi zaziveo treci prekrsaj ( u U.S.A. prvi put za najtezi delikt ide minimalna kazna , sa pravomuslovnog odpusta na pola kazne, kod drugog , isto najtezeg dela, isto ide minimalna kazna sa pravom na uslovni odpust na pola, e a treci put ukradi zvake ili vozi pijan, svejedno je.. DOZIVOTNA, sa pravom odpusta tek posle 25 godina.. :zli:)
:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Pre neki dan je komšija slučajno uhvatio lopova (ženskog roda) u kući.Naime ,oni su u drugom delu kuće nešto radili a dotična osoba se zavukla u sobu i operisala.Nešto im je trebalo iz sobe pa je žena otišla do prednjeg dela i zatekla lopova iza dvoseda kako se primirio i čekao da ova izadje.Posle je sledila jurnjava po dvorištu i poziv milicije.Kod lopova je u momentu hvatanja nadjena izvesna suma novca od kradje iz kuće.Kasnije sam čuo da je osoba koja je uhvaćena u kradji nedavno odležala 9 godina zbog istih kradja.Sve se ovo odigralo oko 5 popodne.
 
Nazad
Vrh