Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

A sta ja imam sto ce njegove zivotinje pocrkati kad ce i moje(ujakove)...
Jel ima neki otrov sto deluje npr 48h ili tako nesto ??
 
Ima od 1 sek. (metak) :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1283795824[/time]
_________________________________________________
Ubis mu konja i nema vise za koga da krade :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Počeli su kod mene da kradu kukuruz na veliko !! :udri: :udri: Ko nije lopov i taj mora da krade da narani životinje :udri: :udri:
 
Nikako ne prskaj A sta ako proda nekome a taj urani, ni kriv ni duzan crkne mu zivince.
Treba prijaviti poljocuvarima pa ako ne rade ici djonom na njih u organizaciju koja ih je sakupila

:nono:
 
Ma problem je sto ujak ne bi mrava zgazio,a ja da odgovaram zbog njegovih njiva...nije ni to resenje.
Ma boli me djoka nek mu pocrka i tom sto je ukrao i onom sto je kupio....mislim odakle sad nekima da prodaju kukuruz a nemaju njiva...
 
Najbolji i najbezbedniji lek protiv lopova za koji sam ja cula je JAKO OSVETLJENJE. Jedan covek ovde u okolini okacio je nesto kao lampione, oko pet komada iznad svakog reda u njivi. Ugradio je nekakav tajmer, tako da moze da podesava paljenje i gasenje prema potrebi. Od tad nema problema. Kosta ga nesto ta struja, al kaze da ce radije to da placa nego da hrani lopove.
 
To moze biti resenje za bastu u blizini kuce! Ovi kradu DANJU!!! Bez srama i stida! A ako ga uhvatis kaze " nisam znao da je tvoja njiva" :nono: :nono: :nono:
 
@mf625 imas poentu. Ovde doduse nema tih problema u toj meri, tako da je covek vrlo zadovoljan svojim resenjem. Mislim da mi ovde i nemamo poljocuvare. Medjutim, koliko sam shvatila iz onog sto ljudi ovde pisu, nisu ni od neke koristi.

Kad bi se neko dosetio da konstruise nekakve nagazne pistalice, kao poljski alarmi? Nije neizvodljivo.
 
chickenlover je napisao(la):
Kad bi se neko dosetio da konstruise nekakve nagazne pistalice, kao poljski alarmi? Nije neizvodljivo.

ma davno je to konstruisano i zove se PROM i nije pištalica :haha: :haha: :haha:

PROM-1.jpg
 
ama govna samo treba rastjerati detonirajućim kapislama , osmicama takozvanim
na slici ovo desno
2705_tmb_59371530_TM100.jpg


postaviti je na neku udaljenost da govnaru nemože nanijeti povrede i kada mu opali taj i slični neće više ni nagaziti blizu njive :zli:
 
Ma nije to ništa meni iz cuga izvade 1000 kućica krompira, posle toga uhvatim ko mi je krao pucalo se ali ne u ljude već uvis a on posle jurnjave atarom zakoči i kolega njegov izađe sa dvocevkom na mene ali nije pucao jer sam se us... od straha pa u rikverc i pravo u miliciju. Tamo dam moje podatke a i njegove tablice kad ono poznajem dobro čoveka a i poznat u našoj opštini jer je bio vozač predsednika opštine. Stvar legla pošto se smatralo poljskom štetom mali iznos dinarski a nelež vraže on mene tužio za čast uvrede. Tako ti je danas možeš lako da naj.... što si uhvatio lopova na tvojoj njivi. Jedan od kolega službeni lica mi je rekao da u takvim slučajevima pucaj u životinju-konja, auto u motor onesposobi pa onda zovi da ga licu mesta legitimišu, ali šta ćemo kada se oružje nesme nositi van kuće?
 
GANGA je napisao(la):
Ma nije to ništa meni iz cuga izvade 1000 kućica krompira, posle toga uhvatim ko mi je krao pucalo se ali ne u ljude već uvis a on posle jurnjave atarom zakoči i kolega njegov izađe sa dvocevkom na mene ali nije pucao jer sam se us... od straha pa u rikverc i pravo u miliciju. Tamo dam moje podatke a i njegove tablice kad ono poznajem dobro čoveka a i poznat u našoj opštini jer je bio vozač predsednika opštine. Stvar legla pošto se smatralo poljskom štetom mali iznos dinarski a nelež vraže on mene tužio za čast uvrede. Tako ti je danas možeš lako da naj.... što si uhvatio lopova na tvojoj njivi. Jedan od kolega službeni lica mi je rekao da u takvim slučajevima pucaj u životinju-konja, auto u motor onesposobi pa onda zovi da ga licu mesta legitimišu, ali šta ćemo kada se oružje nesme nositi van kuće?
slicno bilo i kod nas za uvredu casti :zli:
 
ma daje meni da ga samo propustim kroz šake , posle nek me tužava koliko želi

ako nemožeš naći 3 svjedoka da kažu da si sa njima tu veče sjedio i pio onda se ne upuštati u ovakve akcije

u jebalo majku , čuj uvreda časti :zli:
 
savoris je napisao(la):
ama govna samo treba rastjerati detonirajućim kapislama , osmicama takozvanim
na slici ovo desno
2705_tmb_59371530_TM100.jpg


postaviti je na neku udaljenost da govnaru nemože nanijeti povrede i kada mu opali taj i slični neće više ni nagaziti blizu njive :zli:

Podržavam.
Post je spojen: [time]1284057619[/time]
_________________________________________________
A za bliski susret ne bi bila loša i ona električna palica za stoku. Svedoke šaljem na kućnu adresu, samo javljaj i spremi gajbu ladnog. :ppozdrav:
 
to se kod nas cini mi se u zakonu zove ratno naoruzanje i kazna je od 3 godine :zli:

Bez dobrog dobermanna ili vucjaka nema tu pomoci , na kraju njive postavis table PRIVATAN POSED CUVA OPASAN PAS i kraj tuzne price
 
Nazad
Vrh