Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

ne mogu da verujem da ima toliko lopova i kod mene kradu drva i to zesce a inace ovako po dvoristima niko nista ne pipa kod mene sve razvuceno po dvoristu i nista nije zakljucano zasad nisam imao problema,dobar komsiluk :D
 
Moj kum drzao kafice na raznim mestima( zakupljivao ) ,posle otvaranja jedno 2,3 meseca znalo se da je morao nekoga zestoko da prebije / Posle toga svi su znali nema zajebancije u lokalu . Ako mislis da je neko iz tvog mesta uhvati nekog za primer i ............
 
Zakon je prost:nesmes da ga bijes.Smes da se branis ako te napadne,ali moras da prestanes da ga bijes kad i on prestane tebe.U slucaju pasa cuvara na svakoj kapiji moras da imas upozorenje i to je to.Po meni bolje pas da ga gricka,jer ako pocne da me bije,a jaci je od mene,il cu da dobijem batine ili da ga upucam pa na robiju.Ovako govori tiho i nosi (imaj) psa sa sobom.
 
Pucaš u njega pa u vazduh, a policija neka pokuša da utvrdi koji je metak bio ispaljen prvi. Bitno da ima dve čaure i da možeš reći da si ispalio hitac upozorenja ali se onaj nije povinovao. ::namigivanje::
 
Jos i lakse,ovcari su podlozniji uticaju i lako se nauce,a sarac je iskonski cuvar,tako da i to ide lako.
 
meni pre neki dan stade Ruja u oranju,,,ja obrni okreni ne znam sta mu je....kad ono maznuli mi naftu,a ja ga ko za k... napunio do vrha.
 
Priljatelj mi je ubio svog kera, sarplaninca, jer je dvaputa platio kaznu i ostetu lopovima koji su mu usli u ograden vocnjak. Lopovi su zasticeniji od belog medveda. Vodi racuna da se ne bi i ti nasao u takvom polozaju. Dok drzava ne sredi zakon o vlasnistvu i pravo na licnu svojinu oni mogu da rade sta oce. :ppozdrav:
 
Komsinica me tuzila skoro zbog psa.Dosli inspektori,sve propisno uradjeno-box,kanalizacija,al nisam imao table na kapijama.Skrenuse mi paznju na to,i ja bas pitam koji ce mi krasni kad odgovaram ako pas ujede nekog.Rekli su mi da odgovaram ako nemam table,ako imam neodgovaram,pod uslovom da je dvoriste ogradjeno.
 
Da si u EU onda ne bi imao problema ni da ga upocas na svom imanju jer tamo je posed svetinja a kod nas je drzavno i tako se i tretira. Ako te osteceni tuzi imas da platis ostetu koju trazi a on ce mozda odlezati 2-3 meseca.
 
Nazad
Vrh