Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

Nebi bilo loše ako iko od forumaša ima pravnika u porodici ili za prijatelja da se konsultuje sa njim vezano za ovu temu!
Sila je zabranjena, lišavanje slobode takodje, ali neka rupa u zakonu mora da postoji koja bi išla nama u korist!
To bi ovoj temi dalo novi smisao i bilo bi krajnje korisno!


Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2
 
Nebi bilo loše ako iko od forumaša ima pravnika u porodici ili za prijatelja da se konsultuje sa njim vezano za ovu temu!
Sila je zabranjena, lišavanje slobode takodje, ali neka rupa u zakonu mora da postoji koja bi išla nama u korist!
To bi ovoj temi dalo novi smisao i bilo bi krajnje korisno!


Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

Pravna sluzba kaze: "Ako znas ko te je pokrao nadji ga negde u mraku i razbi od batina".:haha: Normalno ako si jaci, ako nisi onda povedi jos jedno dva ortaka.:osmeh:
 
Samo bez svedoka carapu na glavu i udri po bubrezima,a moze i po belima po njima ne ostaju masnice a posledice su trajne i za nauk!Isto jedna od rupa u zakonu!Лкл {{
 
Jedan policajac pričao je mom ocu,kada zatekneš lopova u dvorištu uhvatiš ga strpaš ga u gepek,odvedeš ga na njivu DA TE NIKO NE VIDI i odereš ga od batina. Ostaviš ga tu, i lovpo neće znati nisšta i pri tome neću mu to više pasti na pamet . :osmeh:
 
Jedan policajac pričao je mom ocu,kada zatekneš lopova u dvorištu uhvatiš ga strpaš ga u gepek,odvedeš ga na njivu DA TE NIKO NE VIDI i odereš ga od batina. Ostaviš ga tu, i lovpo neće znati nisšta i pri tome neću mu to više pasti na pamet . :osmeh:
Samo se ti hvali pa ce biti da tvoj otac podstrekuje narod na masovno premlacivaje lopova!:haha:
 
Imam tablu na kapiji pazi pas laje a bogami i ujeda i ovu ću montirati pored ili ispod:haha::haha::haha:
dscn0576.jpg
[/IMG]
 
Ne znam ali kod mene je katastrofa sa lopovima u voću.
Trešnje su mi sve polomili, i to ne neki nepoznati ljudi nego tu iz sela bllizu voćnjaka, stvarno katastrofa.
Čovjek ima 1000€ platu i krade trešnje kod čovjeka voćnjak blizu moga, ja ga vidio da krade svojim očima.
Nevjerovatno stvaro.
 
malokalibar pa u supak ili sacekas kad se popne pa onda svezes kera najbolje nekog kavkaskog ili sarplaninca a ako mozes napaljenog magarca pa da ga ni proktolozi ne mogu sasit
 
malokalibar pa u supak ili sacekas kad se popne pa onda svezes kera najbolje nekog kavkaskog ili sarplaninca a ako mozes napaljenog magarca pa da ga ni proktolozi ne mogu sasit
zalosna smo drzava u svakom pogledu.............
pa jer covek u'vatio lopova u kuci presudio mu i zavrsio u corki ?!?!?! ( Bogeski slucaj u Beogradu )
pa kod nas lopovi i prevaranti imaju veca prava od postenog sveta !!!!!!!!!!!
Uzas i katastrofa !!!!!!
 
Најжешће од свега тога је што ове лопуже још могу и да их туже и наплату одштету.
Тако је то када живимо у Банана држави. Покраду га и после га још туже јер је хтео да се заштити. Страшно!

Eto to nam je donela ta demonokratija. Budale smo što nismo sačuvali totalitarni režim. Jeste da totalni režimi krše neka ljudska prava i guše slobodu mišljenja, izražavanja itd, ali su zato i izrazito netolerantna i represivna ka devijantnom ponašanju.

Nema herbicida koji šteti samo korovu. Isto tako moramo da se pomirimo sa tim da i mi moramo malo da trpimo torturu policijske države da bismo zauzvrat imali brutalno obračunavanje sa prestupnicima koji nama direktno nanose materijalnu štetu. Titova policija je premlaćivala i zastrašivala. Uz pomoć jeftinih, varvarskih metoda su izvlačili dragocene informacije od dolijalih lopova i te informacije primenjivali u daljem suzbijanju kriminala. To je funkcionisalo daleko bolje od ovih nagodbi i cenjkanja kao iz američkih filmova u fazonu oprostićemo ti ako izdaš ortake ili nam otkriješ način kako si izveo to i to. More, prste u vrata, pa da vidiš kako peva i šta zna i šta je načuo!
Evrointegracije, tranzicija i demokratizacija društva su nam do sada doneli isključivo štetne efekte, pokazalo je vreme, ovih nesrećnih poslednjih trinaest godina
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh