Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

To mu je komsija i ukrao,gledao ga dok je ovaj postavljao zamku i tacno znao sta da ocekuje.
Tekirce,da mu nisi ti poplasio drva,nesto si mnogo upucen :osmeh:
 
Ja imam mk pusku i veoma je tiha pri pucnju, a kada se stavi plasticna flasa na usta cijevi onda se uopste i ne cuje (nesto kao sa prigusivacom u filmovima).Tako da ova teorija sa olovom i "necujna tehnika" ne piju bas vode. Pri tome je jaaaako precizna.
Koliko je prekticno nositi pusku i to sve sa flasom u kradju? :osmeh: Ako ti se takav ludak nameraci na imovinu onda dzabe sve... Ja pricam o onim sto vide pusnicu pa preskoce ogradu i sl. Pas kakvog sam opisao u prethodnom postu ce takve zaustaviti 100%, jer je on naucen da prima udarce, da ne reaguje na petarde, polivanje vodom, buku itd.
 
Kangal stene je oko-400-500e,tako da smanjite ribu ili pobi decu :osmeh:

Pa probaj ti da ga nadjes za 400 - 500 e ,drug je zaludjenik za kerovima i pokusavo je da nabavi stene ,najjeftinije je bilo 1500 sto mu naravno nije padalo na pamet toliko da daje. A inace su i vise u Srbiji .

- - - - - - - - - -

Bio jedan slucaj kod nas za krivolovce ,lovci se rasporede kao da navataju krivolovce zimsko vreme ali nema snega i dvojca zalegnu u kanal i cekaju a ostali su po sumi u drugim kanalima itd . kad odjednom ide dzip neki tuku neki reflektori 200 m prave dan i obasjavaju redom traze divljac ,kad odjednom direktno idu na ovu dvojcu u kanalu ovi se vec usrali kad staju bas tik pored njih izlaze likovi iz kola kao da vide dali da proteraju tu kroz kanal gde ovi leze a ovi gledaju i nesmeju da pisnu ,i ovi kao nece dubok je kanal okrenu se udju u neko luceriste i pocnu da jurcaju levo desno ovi kao sad ce da ih poplase pocnu da blicaju i oni sa nekim reflektorima (a ovi su mogli da ih pobiju da su hteli da pucaju u pravcu njih) i trajalo je to trajalo i na kraju ovi sto su hteli da krivolove ispostavi se da je neka drzavna bezbednost neki likovi jaki u pm napusili ih kakvi lovci kakvo cuvanje hteli da im pokupe i puske i da ih pohapse i citav sov zato neki put za neke stvari netreba se ni k... citi.
 
@PKB
Nek mi da 500e,a ja mu donesem stene.Slobodno me kontaktiraj na pp.Ili jos bolje, vodim ga kod coveka,da kupi za njega i za mene oba za 350e.Moze?
 
Koliko je prekticno nositi pusku i to sve sa flasom u kradju? :osmeh: Ako ti se takav ludak nameraci na imovinu onda dzabe sve... Ja pricam o onim sto vide pusnicu pa preskoce ogradu i sl. Pas kakvog sam opisao u prethodnom postu ce takve zaustaviti 100%, jer je on naucen da prima udarce, da ne reaguje na petarde, polivanje vodom, buku itd.
Pa ti si pominjao "olovo izmedju ociju", a ne ja , i kako to nije bas necujna tehnika. Ja samo kazem na koji nacin moze biti necujno, i te kako necujno.
 
Sad me zvao kolega, obili mu radionicu i odneli bušilice i još neki ručni alat. U Apatinu se ove godine prilično krade, upadaju u prodavnice uveče i otimaju pazare, a kradu i po kućama.

Kako je mala vrednost u pitanju, ispod 100 000 dinara ne verujem da će se policija baš preterano angažovati.
 
Некад су крали лопови а сад ће и гладни. Догорело..
 
Imam jednog poznanika, on je kamiondzija. I prica mi, u Rumuniji postoji jedan obezbedjen parking za kamione, kad padne mrak, puste medveda. Kaze jedini nepodmitljivi cuvar. I kad ga podmite, opet niko ne sme da udje.
Realno, ovo je strasno sto se desava po Srbiji...Uvek se kralo, ali ovo je sad vec epidemija
 
u rumuniji je kamiondzijama sigurno da spavaju samo na parkingu koji je obezbedjen tu nocu pustaju kerove imaju cuvare sa puskama i nema nocu izlaska iz kamiona pisas u flasu ,inace na ako zanocis na putu opljackan ces biti sigurno .moj stric mi je pricao da je prosle zime na pumpi u rumuniji upoznao slovenca kamindziju isto coveku pokupili sve pare odecu ostavili mu samo papuce majcu altet i sorc doso covek do pumpe i tu stao ceka da mu poslju pare da krene dalje
 
NA Ali mnogima je lakše da kradu nego da rade.Za dve crvene radiš ceo dan ili pet minuta straha i može da mune 5 crvenih svaki dan,ni zakon ga ne hvata.Dok nema strožijeg drugog zakona svi će lopovi birati ovu drugu varijantu.
 
Kod nas u gradu najvise kradu narkomani.Skoro su upali u "preduzece za puteve" koje je inace pod stecajem i poskidali aluminijumske hladnjake sa utovarivaca.Radionicu su opustili,pokupili sav alati inventar.Policija je reagovala ali su posle dva sata svi bili napolju...::lose::::lose::
 
Kod mog komsije krali zimus drva.On uzme busilicu i izbusi rupe u 5 cepki i nabije po metak od karabina unutra.Kad ujutru,gle cuda!U dvoristu nijedne cepke osim onih 5 sto je "minirao" :haha: i to mu delije naslonile na ulazna vrata :haha:


To je isto i moj d eda uradio kad mu krali ogradu (drvenu naravno) i on stavi metke od karabina i kad posle nekoliko dana izresetan sporet u komsiluku... :haha:
 
Zimus su kod moje komsinice provalili u pusnicu,..
Odneli svu svinjetinu, a sarana koji se dimio za Svetog oca Nikolu nisu ni pipnuli...
 
Nazad
Vrh