Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

Šta reći na ovakvo nešto....stvarno smo pogan narod, nama treba diktator i još zatvora.
 
Ovde privatna svojina bukvalno stoji na vetrometini, tj na izvolte svakom ko baci oko na nju. I kad zateknes lopova u dvoristu , maltene treba da mu pomognes da to sve utovari, da se ne desi da te posle tuzi. Kuda plovi ovaj brod......
 
Februara prosle godine, isterao sam traktor u dvoriste da cistim sneg i tu ga ostavio da bih sutradan pomerao neke masine u garazi,
i sutradan kad sam ustao i resio da palim traktor akumulatora nije bilo, neko se preskocio preko ograde i vuko ga dok nije iscupao zice iz klema i posle par dana su obili ovu kolibu i uzeli neki stariu akumulator od 99 ampera, nista drugo nije dirano,
a najgore sto nisam samo ja nagrabusio, jos nekima su skinuti akumulatori, istakana nafta iz rezervoara, jednom dedi koji ima R60 i zivi sam, skinuli akumulatore i to im nije bilo dovoljno,
nego skinuli mu i alnaser i alternator.
Ma samo da ga zateknem uffffff
 
Ove jeseni puno seljaka u mom selu zasadilo vocnjake,sljive visnje,medjutim od ovi kalaisani nema zivota sve su pokrali sto su mogli .Danas policija privela dvojicu dali izjavu pa ih pustili.Nece se opametiti do neko ne padne mrtav.
 
Ove jeseni puno seljaka u mom selu zasadilo vocnjake,sljive visnje,medjutim od ovi kalaisani nema zivota sve su pokrali sto su mogli .Danas policija privela dvojicu dali izjavu pa ih pustili.Nece se opametiti do neko ne padne mrtav.

Verovatno nisam razumeo,da li su krali sadnice ili nesto drugo?
 
Dali neko ima postavljenje spoljašnje senzore od alarma i kako su se pokazali u eksploataciji.
 
Ja imam dsc senzore koji su unutra i oni mogu napolje namesti im se kilaza 35kg znaci male zivotinje ih ne aktiviraju samo je bitno da nekisnu.Inace pravi koji mogu da kisnu su par puta skuplji.
 
kod nas u seli jedan komso redovno drpiso komsiji gorivo iz traktora,on uzme istoci sve i nakrka pun vode. ovaj unoc istoci i sutra dan oce silazu da radi al da upali nece. i obraz od coveka zove tog kome je istocio da ga upali. ovaj ladovina dođe i vuko ga i smejo se pa mu kaze moras menjati pumpu lose ti gorivo koda je voda:haha:. otad transfer zavrsen.

al ode drugom,ovaj znajuci drugi dan mu nakrka secera u naftu i ostavi kantu da se covek nemuci. cim je ovaj pokupio posle malo traktor zakovo:osmeh:

meni iz stale maznu zensko jagnje i ubace musko rogato ito dosta vece.pito sve okolo nije nicije,pitam prvog komsiju da nije njegovo zalutalo,a on pita jel rogat ja takog nemam:haha:. sta reci kad nije u minusu al neznam sta je hteo da izvede.
 
Nedaj boze nikome da ga ja u dvoristu uhvatim, imam skoro 2m, 115kg bivsi dzudista i karatista i uz sve to i bagremovu palicu da mu kosti polomim :udri: da ne moze vise da izvinete **greška da obrise tako da ko voli nek izvoli :osmeh: Policiju ne vredi zvati al bi mi se skrsen u buretu vode ladio do jutra pa bi onda video sta bi sa njim
 
e worme slusaj ovo cuo ja u susednom selu plavac isto neki dzudista i ima ga dosli cigani cantavirski da lopisu ovaj ih vido pa uvati jednog tuko ga dok mu pena na usta krenila ova tuzio ako su me slagali lazem i ja 30000 evr
a drugi isti crni garagani osto auto gazda ih razvijo i seko im gume pa sad treba sve cetiri nove da kupi
zato dva belgiska ovcara ne treba puno dosta 5 min dresure i drz ga pa onda nek sude kerovima pa zoves drustvo za zastitu zivotinja da ih stite pa oni zasticeni a ti ne znas nista spavao si:ppozdrav:
 
Ne bi tome palo na pamet da me tuzi jer bi svasta bilo :osmeh: A za pse su kod nas imali neki sprej i samo im prsnu prema glavi ustima i njusci i ovi se onesveste. Do sada gde god je kod nas u selu neki uhvacen pale dobre batine i vise se nisu pojavljivali. Ne sme niko od lopova da tuzi jer zna da je naj..o jer smo mi malo specifican narod ::namigivanje:: Ipak smo mi najvece dobrovoljako naselje u bivsoj Jugoslaviji naseljeno Soluncima ,u svim ratovima smo imali pozamasan broj ucesnika sto dobrovoljaca sto redovnih ::spreman na sve:: Vole ovi nasi da peglaju to im u krvi valjda :osmeh:
 
worme ahhaa svaka cast,nasmejao si me ovako rano:ppozdrav:i kod nas je tako,pogotovo posle rata sada,u mom selu je bila linija razgranicenja sa hrvatskom,peglali se svaki dan,pa im ostalo u navici,kada uhvate lopova ne zove se policija,nego ga biju dok se ne onesvesti...a da ne pricam,da od 2 000 0000 stanovnika(vise manje) Republike Srpske.bar 70 posto ima kalasnjikov kuci..:Dzato ko dodje ako ga vide tesko se izvuce..:D
 
Ne bi tome palo na pamet da me tuzi jer bi svasta bilo :osmeh: A za pse su kod nas imali neki sprej i samo im prsnu prema glavi ustima i njusci i ovi se onesveste. Do sada gde god je kod nas u selu neki uhvacen pale dobre batine i vise se nisu pojavljivali. Ne sme niko od lopova da tuzi jer zna da je naj..o jer smo mi malo specifican narod ::namigivanje:: Ipak smo mi najvece dobrovoljako naselje u bivsoj Jugoslaviji naseljeno Soluncima ,u svim ratovima smo imali pozamasan broj ucesnika sto dobrovoljaca sto redovnih ::spreman na sve:: Vole ovi nasi da peglaju to im u krvi valjda :osmeh:
kod nas u prigrevici su titini ličani i oni baš i nisu neki (osim za sebe) a čuo sam priču za kraljeve ličane iz banatskog karađorđeva i svaka čast to su ljudine nema cigana nigde u ataru...
 
Nazad
Vrh