Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

Svidja mi se i ona varijanta sa karabitnim minama samo sto bi ih ja kombinovao sa onim vijetnamskim zamkama pa kad mina pukne a on udari u bezaniju i upadne u rupu ima da zaobilazi tudj posed dok je ziv...hehe

Ako jos na dnu rupe postavis uspravno i zaostreno kolje, nece sigurno vise ici na tudj posed a i rupa ce biti bas Vijetnamska.
 
Ma kakav kuvas.... Komsija ima bernardinca pa su mu oladili naftu iz kombajna pod ulicnim svetlom.....
 
kod mene je ovakav zakon,ako ti je lopov u dvorištu,radi mu šta očeš,ako je na ulici,onda mu se ne približavaj,kod susjeda je bio lopov i vido sam ga neki dan da opet po selu lunjam,i odonda u kući imam moment kljuć i bateriju
da nebi bilo nismo znali,i ulovili su lopova kod susjeda i policajac mu veli da neće dobit kaznu zato što je lopova nalupao u dvorištu,neznam kako je kod vas u srbiji ali kod mene je tako da:ako je u dvorištu radi mu šta očeš ako je na ulici ne diraj ga
 
Kod nas je tako da ispod 200e nece ni da izadju na uvidjaj. A sto se tice tog u dvoristu i van dvorista.... Nisam siguran ali sam cuo da je najbolja solucija ako ga uhvatis u dvoristu i doooobro namlatis,jer par samara je samo gore,izbacis ga na ulicu i to je to. Ako i pokrene sud (lopov) na sudu ce biti tvoja rec protiv njegove i on gubi jer ima dosije. E sad dal je to tako,ne znam ali znam ako ih uhvatim na delu da ce biti divana!
 
neznam kako je kod vas u srbiji ali kod mene je tako da:ako je u dvorištu radi mu šta očeš ako je na ulici ne diraj ga
Ви сте либералнији од нас, али што ми се највише свиђа је амерички закон о "неповредивости приватног поседа". Пре неки дан мајка, чувајући бебу у својој кући, убила је провалника на улазним вратима. Ево видео.


У Србији ако би убио провалника дебело би робијао.
 
када сам био код другара у Вршцу, ишли смо код неког пријатеља његовог оца на фарму крава где сам гледао јунице да купим и човек има 11 шарпланинаца - 3 везана ризична и 8 пуштених
 
Ima na Najlonu u NS čovek sličnu varijantu, prostiju, ali i mnogo jeftiniju. Sastoji se od bežičnog senzora pokreta (na baterije) i baze sa zvučnim signalom, u suštini je namenjeno kao bežično zvonce boje se aktivira pokretom. Cena 2100 din. Ja planiram da pazarim ovih dana ako mi bude odgovarao domet istog.
 
Hmmm tesla to bi moglo biti zanimljivo.... Ajd ako ti nije tesko makar uslikaj kako to izgleda ako ne kupis.
 
Moj zet je radio alarm sa dojavom na nekom velikom zalivnom sistemu jer su lopovi vec par puta sekli bakarne zice,cim preseku zicu alarm kontaktira vlasnika,a to traje nekoliko sekundi
 
Nazad
Vrh