Kada niste u traktoru, vozite

prnjavor3 dacija je po meni odlican auto,nije skup moze se priustiti nov,a nema puno elektornike,tj prosecan automobil da sluzi dugo dugo...dodji ovamo kod mene,zetov brat radi u salonu za reno i daciju,moze se i provozati,mozda kakav i popust dobijes...
 
@Mali Misa

520i '99. godiste 2.0 motor 6 cilindara 150ks. Motor nema neki ludi obrtni moment, fino vuce, pogotovo posle 4 obrtaja kada pocinje da se cuje onaj BMW-ov prepoznatljivi zvuk 6 cilindara, tada se auto oslobadja svih djavola koji ga koce i ode :) Evo i snimka koji je vec bio postavljen i da napomenem da je ubrzanje vidno bolje kad drzim gas do patosa, ovo je bilo onako umereno do blokade:


Prosecna potrosnja mi se vrti uvek 9-10 litara na predjenih 100km a voznja od 100km/h pa do one prikazane na snimku.
 
Hvala,Bubu. Nedjooo,wolksvagen ne podnosim ni na slici,ali to ne iskazujem,ipak ima mnogo onih koji ih voze i vole. Svidja mi se i audi 100 c4 ili a6 ne bitno koji model i godinu proizvodnje,sto noviji to bolje. Vozio sam puno tudjih auta i najvise mi se dopao reno megan 1.9 dci iz 2002 godine,odlicno vuce,udoban je i nije potrosac iako ga malo stisnes vise.
 
Mali Misa na to sam mislio,jednostavno svako ima neki svoj ukus...svaka marka auta ima i vrline i mane,ne treba se ogranicavati time...eto ja volim vw,ali trazim jednu hondu accord u Ch da kupim,ili cak pasat cc...bmw volim ali trosi malo vise za moj ukus,to je to..:ppozdrav:
 
I ja sam mog Pezoa letos na auto putu vozio 180km/h,izgleda je i mogao malo brze do nekih 185/190km/h pa je iskocio neki sa jajetom da obilazi kamione i morao sam usporim a posle mi se nije jurcalo.
 
I nikad vise. 100 km na sat sasvim dovoljno Losa iskustva,doduse nisam ja kriv,drugi vozac,al je utvrdjeno da je isao 230 km na sat u momentu udara.
 
mali misa i sta bi sa tog sa 230,gde su ga nasli....ja sam samo jednom vozio 220 sa audi a3 cipovan motor 6 brzina...autoput posle Trsta i uhvati me radar i stigne kumu kazna,1400evra...
 
Automobili se klasiraju ovako:
Prvi je BMW pa zatim 10 mesta prazno pa Mercedes tek onda ide narodna kola VW luksuzni deo VW( AUDI ) pa tek onda neki drugi automobilcici, francuski itd.
Bendza je Bendza nema boljeg automobila. U svojoj vozackoj karijeri do sada promenio sam 12 automobila od toga 3 bmw-a : 520I , 735I i 324d prethodna dva bmw-a nisam nesto puno vozio jer su benzinci i dosta trose u lokalnoj voznji zato su se kratko zadrzali kod mene. Svi su pricali da je 324d promasena serija BMW-a a ja sam se sa njim slatko izvozio, dok sam njega imao izgubio sam osecaj da auto moze da se pokvari a prelazio je veliku kilometrazu svakodnevno.
Sada vozim Audi koji nije ni upola dobar auto kao BMW ali ne zalim se ni na njega sluzi me odlicno.
 
Nazad
Vrh