Kada niste u traktoru, vozite

Tu kilometrazu bez pipanja motora moze da izgura samo
fotografija03671.jpg
 
Jos samo fali neko da kaze kako je najbolji auto zastava punto.
Od svih nabrojanih nemacki automobili su bez premca. Sto se tice francuza pogotovu citroen ne bih bas preporucio.
Veoma losa iskustva.
 
Jel bio u taksi službi?Primeri ljudi koji su takav auto kupili nov ne govore tako.Mada ja od toga nemam ništa i da jeste i da nije.
 
Audi 80 1.6d od mog caleta ima ako ne i vise od 700.000 km.. Svaki dan napravi barem 150 km..Motor nije pipnut sem noekoliko dihtunga poklopca ventila i jedne lamele... Trapovi su mu ocajni ali to je zbog makadama sa koga ne silazi skoro.. I evo ga ide i ide i ide,motor je mastan sav ali nezna da stane,sta je sve vukao u prikolicu za njim necu da pricam jer cete reci odmah da lazem i za kilometrazu ce se naci neko ko nece verovati ali kako hoce...:ppozdrav:
 
700000 km :haha:jel ti radis kao taksista,a vrhunac je da nije otvaran
pa tu je sve zamenjeno bar 2 puta a ti pricaj ovde sta zelis:cvetic:
daj sliku da ga vidimo
@NA. taj tvoj bicikli i netreba voziti brze od 120 jer bi mogao da poleti a auto kao od clana @bubu moze sasvim slobodno 200 jer ga je svaba i napravio za te brzine
 
700000 km :haha:jel ti radis kao taksista,a vrhunac je da nije otvaran
pa tu je sve zamenjeno bar 2 puta a ti pricaj ovde sta zelis:cvetic:
daj sliku da ga vidimo
@NA. taj tvoj bicikli i netreba voziti brze od 120 jer bi mogao da poleti a auto kao od clana @bubu moze sasvim slobodno 200 jer ga je svaba i napravio za te brzine
evo ga jos jedan sa 700000km:osmeh:
 
Za razliku od Golfa. :osmeh:

Da,nazalost,a ovde im usta puna hvale za te marke...
Samo cu jednu zalosnu anegdotu ispricati za taj famozni vw.Caletov drugar,nekadasnji dobar vw serviser(Iveges servis),je '95 kupio novog pasata.
Posle samo 110000km je radio generalnu,zapravo karikanje,motor je jednostavno izgubio "vunu".
 
Ja onda moram dobro proveriti moj motor a i kilometražu nekako detaljno da izračunam jer je sat zakucao 2006-te godine na 300 i nešto hiljada i od onda ne meri pređenu kilometražu ali nemogu sa vama u vrstu jer sam otvarao motor da vidim šta ima unutra.
 
I pominjani teca koji je ima 4 je imao pre njega 3 1.9SDI sa 2200-240 000km na satu i generalna radjena,kupio ga je sa 6godina isto utegnut k'o puska i nekih 120 000km na satu,posle 6-7godina je napravio 100 000-120 000km generalisao i prodao.
Inace nije nikakva tajna da TDI motori u Golfu trose ulje skoro kao mesavinu i caln Rale ima Fabiju kupio novu SDI pa je na nekih 80 000km al' ajde nek je i 120 000km morao da radi generalnu sto je nedopustivo.
 
A nehvalim ja toliko golfa kvarem se i ko i svako auto , kod golege na pasatu setici mu je druge godine crko motor, stric je na vw sahranu menjao motor na 400000 km, kod strica je preskocio zubcati i napravio sranje.
 
700 000 km dnevno da vozis 150 km treba ti 13 godina da bi presao stim da ga vozis 365 dana u godini, toliko o kilometrazi i prelazenju
 
Kad sam imao stari Audi 80 kockicu 1.6D imao predjenih 450 000 kad sam ga kupio, prodao sam ga sa 570 000 kod mene je menjano ulje i kaisevi i jednom akumulator,anaser i jednom prednje kocione plocice. Tako sam ga prodao coveku koji proizvodi cvece i rasprodaje ga po srbiji pa je isti sa tim autom i prikolicom presao kod njega jos 100 000 dok ga nije zamenio boljim.

Imao sam prilike da se iznenadim predjenom kilometrazom jednog Peugeot-a 309 koji je presao 900 000 km stariji covek vozi kupio ga novog u francuskoj ima pedantno vodjenu servisnu knjigu motor nije otvaran.
Imao sam prilike da radim Mercedesa slonce 200 sa predjenih 1 500 000 km radio godinama kao taksi u Parizu, tako da nemoj da vas cudi predjena kilometraza nekih automobila, svaki automobil kad se pametno vozi i propisno odrzava kod savesnog vlasnika moze mnogo da predje.
 
I pominjani teca koji je ima 4 je imao pre njega 3 1.9SDI sa 2200-240 000km na satu i generalna radjena,kupio ga je sa 6godina isto utegnut k'o puska i nekih 120 000km na satu,posle 6-7godina je napravio 100 000-120 000km generalisao i prodao.
Inace nije nikakva tajna da TDI motori u Golfu trose ulje skoro kao mesavinu i caln Rale ima Fabiju kupio novu SDI pa je na nekih 80 000km al' ajde nek je i 120 000km morao da radi generalnu sto je nedopustivo.
Tdi je bila verzija passata.
A kod sdi je sasvim normalno ako posisaju oko 0.5lit ulja na 1000km.
 
Nazad
Vrh