Kada niste u traktoru, vozite

700000 km :haha:jel ti radis kao taksista,a vrhunac je da nije otvaran
pa tu je sve zamenjeno bar 2 puta a ti pricaj ovde sta zelis:cvetic:
daj sliku da ga vidimo
@NA. taj tvoj bicikli i netreba voziti brze od 120 jer bi mogao da poleti a auto kao od clana @bubu moze sasvim slobodno 200 jer ga je svaba i napravio za te brzine


Ovako auto od kad je kod nas nista nije zamenjeno a ne verujem ni da je pre toga jer je kupljen sa oko 160.000km,a sta moj cale radi gori posao od taksiste veruj mi.. Auto jeste da nema vise duse ali veruj mi toliku kilometrazu ima oko 700.000 ima ali nemorate da verujete,zimi skoro da i nemoze da upali bez grejanja u garazi...
 
Bio je 93 godiste kod mene je bio Do 2009. Prvo je bio kod nekog covjeka u njemackoj koji ga je bas dosta vozio i kod njega je bio jedno 2 3 godine onda ga je stric uzeo i vozio do 2000 vecinom ga je vozio po auto putevima prelazio je na dan pitaj ti koliko posto ga gotovo nije ni gasio vecinu je vremena bio u autu, Onda 2000 dosao kod mene i tata je gotovo svaki dan vozio i radio sa njim dok smo imali jedno auto bas je pravio silu kilomteara, kad smo uzeli cady onda je manje vozen.
 
700 000 km dnevno da vozis 150 km treba ti 13 godina da bi presao stim da ga vozis 365 dana u godini, toliko o kilometrazi i prelazenju

Nemoj da brines nije taj auto star 3 godine malo vise ima od 13 godina,a tih 150 km dnevno nisu nista za mog caleta koji radi u interventnu u jednoj firmi i tera njegov auto,dnevno ima oko 5-6 intervencija prosek naj bliza relacija oko 16 km u oba pravca pa vidite,a radi svaki dan,jer ga zovu i on krece od kuce.. Nisam ja lazov ne brinite.. A auto je u ocajnom stanju to priznajem..:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

A gore sam naveo da ko hoce veruje ko nece nemora,ali ne lazem.. Moji prijatelji znaju i cude se kako moze vise da ide ali ja im kazem da moze,vadi ga to sto imamo grejanje u garazi gde ga drzimo inace nema nista od paljenja zimi,a ulje pije ko blesav tako da je na pragu generalane ili penzije... Nemojte da vas cudi kilometraza jer se iz auta ne izlazi fakticki,to je auto za svaki dan...
 
Ako je toliko izgurao onda je neka specijalna serija.Imam istog samo TD za ovo vreme kod mene 2 puta karikan i urađena generalna.
 
Tu kilometrazu bez pipanja motora moze da izgura samo
fotografija03671.jpg

@ddragane slazem se potpuno.
@sasa p-ne postoji slonce''200''-samo ako je neka budzevina.
 
Ovo je mašina a ne ti vaši BMW, MECE, GOLFOVI, FIATI, CITROENI, RENOI,FIATI i ostala gvožđa, kupite jugo netraje dugo (traje dovoljno).:haha::haha: Dasis may mašinen.
 
Moj cale zato i ne radi poljoprivredu ili ti jako jako retko kad stigne da mi pomogne... bas zbog posla zbog kojeg je stalno u vozikanju.. Slobodno nek mi kaze neko da lazem jer nemam nameru da se,pravdam,ili hvalim kolima jer je i tako krs ali sam hteo da napomenem koliko ima km...

- - - - - - - - - -

A sto se tice Yuga nikad vise u zivotu makar isao pesaka.. Evo ga moj u oglasima kupili smo ga novog cuvali garazirali limarija nije ni pocela da rdja motor na izdisaju...Sa predjenih 70.000km...:udri:
 
Evo mog bivseg juga.Vozio sam ga slatko skoro godinu dana ,jest da je bio mator,ali on mene nikada i nigde nije ostavio,isao je maksimum oko 140km/h,trosio je ulje,a bogami i plin,ali za to vreme me je extra sluzio i sa njimsam svuda stigao

34ew8i1.jpg
 
Za Mercedes E klasu (buljavi) sa 2.2 dizelom nije nikakvo čudo da predju preko 600-700 hiljada, pa i više. Ljetos sam na placu kod Štutgarta vidio jednog (bivši taksi) sa 860 hiljada. Palio sam ga, radi sasvim normalno, nikad ne bih po izgledu auta, motora ili zvuku mogao da zamislim da ima takvu kilometražu. bio je samo 2000 evra. E klasa je inače poznata po tome da motor može jaaaako dugo da vuče. Probleme zna da im pravi mjenjač a kod primjeraka koji ne spavaju u garaži hoće da se pojavi i korozija na blatobranima i B i C stubovima.
 
Pa za to neznam jer nisam nadlezan da ispitujem ko laze ko ne ali i ja sam se nekoliko puta zacudio kad sam video neka automobile sa nekom ubi boze kilometrazom zato sad u nemogu ni da sumnjam,a evo primera radi i ovaj caletov Audi svake godine mu se smejem i zafrkavam da spremi pare za generalno a on mi samo kaze ne brini ti nista nece on jos dugo i svaku godinu i pregura videcemo ovu 2013 mozda je baksuzna po njega...:osmeh:

Evo masine od mog caleta kad je jos licio na auto,sad je udaren u desno krilo i sav izgreban,ovo je od pre nekoliko godina.. A moj mercedes je isti kao i prvog dana sa malo vise od 200.000 km...:bravo:

 
Nazad
Vrh