Kada niste u traktoru, vozite

Kod nas u selu masovno kupuju Audije A4 oko 2000 god.veoma lep auto za relativno male pare,takodje su i mercedesi c klasa dosta povoljni.
 
Jedan fiat za jedan život dosta-tako kažu ljudi a ja sam do sad vozio una,mareu sada vozim bravu a između njih opele.
JTD je ekstra motor i odnos cene i kvaliteta je više nego dobra ali imaju neke bezvezne probleme koje mene lično nerviraju.
Posle ovog trećeg fiata nadam se da ih više neću kupovati :osmeh: od mene dosta.Nemam neki pravi razlog od mene ocena za fiata 4-.
 
Francuza, jedan od najpopularnijih kola, PUG 206 kojeg cu uskoro prodavati zbog potrebe za konfornijim...
Dobri su ja imam 106 kupljenu novu 2000 te i nikad više francuza.
Čak mi i jedan vlasnik citroen servisa u PA rekao pošto su pukli i Verano i Vitro da ih izbegavam Obavezno,Vitro nije uvezao nov auto skoro 2 godine.
I na spisku prodatih novih vozila je u septembru jedino prodaja u Srbiji citroena bila 0 (nula) kom. Naravno ne računam one aute tipa,ferari,lambordžini,maserat... nego za široke mase.
Trenutno pikiram Mercedes B klasu isključivo novo vozilo.
 
Ja francuze vozim dugo ali planiram da menjam marku definitivno. Pa sta znam , prvo kriza, a i ljudi su vise opredeljeni za nemce...
 
Potpuno ste u pravu jedan Fiat za jedan zivot je dosta vozim ga od 97 god i jos ide.Tek od skora sam probao i malo bolje pa vidim razliku.Gorane samo napred ne odustaj od namere,jos malo kibicuj a onda reaguj.
 
Potpuno ste u pravu jedan Fiat za jedan zivot je dosta vozim ga od 97 god i jos ide.Tek od skora sam probao i malo bolje pa vidim razliku.Gorane samo napred ne odustaj od namere,jos malo kibicuj a onda reaguj.

:osmeh: nisam mislio ništa loše čak odnos cene i kvaliteta je više nego dobra ali ima neke bezvezne boljke (elektronika,trapovi,mekan lim...) pa ga ljudi baš i ne vole.Može dobar da se kupi za skromne novce zato sam se ja po treći put odlučio da uzmem fiata. :ppozdrav:
 
Nemam ni ja lose misljenje o Fiatu ,prezadovoljan sam toliko godina ga vozim ali mekan je muce me viljuske,trap pa zbog toga dosta je .
 
Nemojte da mislite da je to samo na Fiatu problem.Problem je kod svih automobila kada počnemo da ugrađujemo delove koje možemo na kupimo na našem tržištu.Loš kvalitet bez obzira koja je marka i cena u pitanju.
 
Ma samo fiat trenutno nase skromne prohteve zadovoljava ,sve ostalo je preskupo za nase standarde.Primer jel znate koliko kosta da se odradi na pasatu trap sve od b4 pa na gore,pa na citroenu c5 ,posto sad svaki proizvodjac resava vesanje na svoj neki nacin i sve je komplikovanije i komplikovanije za rad .U pravu ste za novo vozilo svako bi voleo da kupi nesto novo ali odakle ?? I da kupis neki klot punto za 8 hiljada nista nisi uradio tolike pare a malo muzike ,ovako za 3500-4000 uzmes malo komforniji polovnjak nek ti se zalomi i u najgorem slucaju da odradis i u skorije vreme i plivajuci i set kvacila nek bude sad 350-500 i jos ajde nek si toliki maler pa i pumpa - injektori 300+300 ali posle toga si miran 250-300 hiljada uz neka sitnija ulaganja ali za 4500 nek bude plafon uzmes lupam 2004 nekog karavana jtd ladju da se vozis sa uzivanjem ,a za takav automobil nov treba dati 18 000 pa navise i za 5-6 godina neces moci da dobijes ni pola ulozenog novca .Ja sam se iskreno sad resio golfa 1.6 dizela sluzio je nemogu reci uz minimalna ulaganja ,sad se jos razmisljam do nove godine sta uzeti iskreno zalepio sam se za lanciu lybru e sad ia jos par opcija ali polako citam po forumima i cene delova ,odrzavanja,potrosnja cena-kvalitet u odnosu na cenu pa cemo videti jos.

- - - - - - - - - -

Tacni podaci o cenama delova za renault lagunu II 1.9 dci
1.Veliki servis sa originalnim delovima i da je sve u kvalitetu je od 26- 30.000 dinara sve sa rukama 270 e
2.Mali servis 80 e
3.Remont turbie 250 e sa garancijom
4.Remont 4 x dizne 300e sa garancijom
5.silen blok 1500-1800, plocice prednje 3300 din disk od 2300 - 4500 din. zupcasti kais 2000 din spaner 2300 din vodena pumpa 2100din pk kais 1700 din spaneri na pk kaisu oko 2000din spone, kugle oko 2000 din, kljuc kartica 70-140e. Gume nosaci auspuha 2000 din komad. itd itd isamo deo sa renoovim znakom je original i menjam sliku o ovim vozilima od sad kako znam prave cene i od kako sam se uputio ,prico sam sa tri vlasnika odusevljeni su sa ovim automobilima e sad
 
Ovo su naši francuzi sveže oprani

Picture028-5.jpg
[/IMG]

A tu su i biciklići naših mališana
 
Nazad
Vrh