Kada niste u traktoru, vozite



Sa ovime se ja vozikam po ataru i obilazim njive... I naravno sluzi mi za lov...:osmeh:
 
Jel vozi neko lanciu lybru ,kakvi su vam utisci ??Po meni je auto fenomenalan nego me zanima realno stanje te prenatrpane elektronike ,svi kao hvale nikad nista nije crklo ,hteo bi da cujem od vas ako neko ima takav automobil.
 
lancia
dobar i pouzdan auto,nije preterano skup ali je zato sa izrazito ruznom linijom :ppozdrav:
 
Oba su realno jeftina za odrzavanje spram drugih stranih auta,e sad sto bi nas covek za 20e da uradi servis pa bude jeftiniji od juga...nema nista od te ljubavi.
 
PKB Lybry 1.9 JTD vozi moj mlađi brat.Odlično se pokazala a najvažnije od svega je to da joj je održavanje veoma jeftino.
 
Znam da su im motori stvarno pouzdani nego me zanima ostala elektronika ,klima kako se pokazala,cito sam da imaju problema sa centralnim bravama i sa podizacima stakala .Imaju dobre pakete opreme sto me jako zainteresovalo za kupovinu upravo lybre znaci motor 1.9 jtd veliki plus,oprema jos jedan ,odrzavanje jeftinije od ostalih jos jedan u nizu samo me brine iskreno elektronika nista vise . Znam za astru da je nebi uzo iz dva slucaja sa kojima sam se susreo i uverio na jednoj je crko kompjuter na pumpi neki 550 evra a na drugoj glavni kompjuter cini mi se da je trazeno za popravku 750 evra znaci lose odradjena elektronika e sad mozda su samo ta dva slucaja meni bliska ali meni je to vise nego dovoljno da upravo zaobidjem astru.
 
I mene zanima kako se pokazao fiat stilo jtd, ako ima neko od clanova foruma ?


Fiat je dosta povoljan sa cenama odrzavanja. U komsiluku imam 2 kom. Jedan je kupljen pre 3 godine, a drugi proletos. Koliko znam nisu imali nekih problema. A 1.9 JTD motori su dosta cenjeni i sto se potrosnje tice i predjenih km.
 
Na drugarovoj Lybri za 5-6 godina menjane samo PVP i dizne koji su koštali PVP 100 eura polovna i dizne 30 eura komad takođe polovne a sipa sve sem vode u rezervoar.
 
Nikad više nećeš voziti auto 9 godina ili šta?
Slažem se sa PKB , Fiat je od rjedjih firmi čija su auta nakon 95g postala kvalitetnija , stariji jesu bili loši ali ovi kasnije su pouzdani i prelaze dosta za razliku od drugih iz te klase . Znam par taksista iz Banja luke koji imaju stilo jtd i svi preko pola miliona km , a uzeli po preporuci.
 
danas svi auti predju mnogo km. tako da to i nije neki argument da je fiat bolji od ostalih
 
VW Das Auto :osmeh:
dscf0949i.jpg
 
Ja sam imao Fiat uno 1.0 fire, uno je izuzetan auto meni je koristio jer se lako obori zadnje sediste i ima veliki gepek. Ko zna koliko sam blokova motora preterao s njim na obradu, glava, radilica rezervnih delova ni broja se nezna. Na kraju ga prodam sad vozim Audi ali Fiat uno nije tako los auto.
 
Ma ja sam se resio golfa ,pre toga sam imo omegu i neverujem ni vw da cu uzimati vise samo zbog komfora .Mislim da cu da jurim neku solidnu lybru da okusim i ja malo drazi tog italijanskog mercedesa.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh