Kada niste u traktoru, vozite

Eto vidis da se i ovde auta kvare i to meni 2 auta za mesec dana.Imam pravo jos na jedno besplatno slepanje , tako mi ovi rekli inace ja nisam znao .
 
dragan82 dobro si ono gore napisao..bili siptari i neki ljudi....:Dtacno su naselili onu svajcarsku ne mozes ziveti od njih,ja dok sam bio tamo svaki 4 je siptar a svaki 5 iz ex yu..
 
Kad nisam u traktoru vozim ovo
IMG
IMG
 
Mozda link nije validan,sad sam gledao na polovniautomobili.com oglas je tu jos uvek.
Dobar golf, juče sam se vozio u jednom ovakvom, doterao ga drugar i ch, motor 1.8 ajnšpric, ispod ima šasiju i dodat zadnji diferencijal, a ostalo je sve klasično kao na dvojci, na menjaču na desnoj poluosovini je dodat uzvod za zadnji diferencijal.
 
Csaba jel kod vas ti četvorotočkaši mogu da se registruju redovno?Kod nas ne mogu jer navodno ne znaju u koju kategoriju vozila spada.
 
Kako sam ja informisan,mogu kod nas da se registruju samo do 250 kubika,navodno preko tokga ne,jer preko 250 ccm spadaju u kategoriju sumska-terenska vozila....
 
Ne mogu ni do 250 ccm3.Ranije su ih zavodili kao poljoprivredno vozilo i dobijale su se zelene table(barem je ovde tako bilo)a sada nikako ne može što je velika glupost.
 
Csaba jel kod vas ti četvorotočkaši mogu da se registruju redovno?Kod nas ne mogu jer navodno ne znaju u koju kategoriju vozila spada.

Do sad nije bilo moguće registrovati al nedavno pitao jednog čoveka ko radi kod osiguranja i kaže da od sada može al nije znao tačno kolko bi bilo jer nisu znali sve takse.
Za moj motor bi bilo otprilike 15000 din
 
Nazad
Vrh