Kada niste u traktoru, vozite

Bojcetic , recimo vw caddy 2 dizel naravno. Jugo sa plinom je dobar izbor jedino ako je njiva jako blizu , i obavezno da mu rade grijači zadnjeg stakla da se ne smrznu ruke kad ga guraš.
 
Samo se vi ismevajte jugu! :osmeh: Ima jedan iz 90te u selu sa kukom i plinom, samo jos da nagovorim vlasnicu da ga proda.

@MOMOSARIC
Zanimljiv izbor. Moram da vidim posto se krecu u oglasima. :ppozdrav:

@dragan82
L verzija je novijeg datuma i kosta dosta vise nego sto sam spreman da izdvojim.
 
Samo se vi ismevajte jugu! :osmeh: Ima jedan iz 90te u selu sa kukom i plinom, samo jos da nagovorim vlasnicu da ga proda.

@MOMOSARIC
Zanimljiv izbor. Moram da vidim posto se krecu u oglasima. :ppozdrav:

@dragan82
L verzija je novijeg datuma i kosta dosta vise nego sto sam spreman da izdvojim.

Jedino ako ćeš malo prelaziti kilometara onda u redu,ali za nešto duže ili učestalije yugo nikako,moja sestra ima yugo, 60 konjskih snaga za američko tržište 93 god. (to su kao najkvalitetniji)sat u miljama i ostalo,1.3 motor EFI ,svaki dan ide sa njim na posao u Sombor taj se raspao već 10 puta nema šta mu nije rađeno oko motora ,e sad zamisli običan yugo za naše tržište u toj ulozi.
 
Golf kec ili dvojka vrsi posao za po njive,nisu skupi delovi a vrlo dobri auti. Lada niva je ekstra za tako nesto,al samo njen veliki minus je potrosnja i cena jer dobra tesko moze se nadje ispod 1500e
 
Ma da ili ako bi se našo onaj očuvan vw caddy 1 , otvoreni nazad kao pikap , e taj je za njive majka , a limarija mu je priča za sebe , tako se više ne pravi.

images
 
Golf kec ili dvojka vrsi posao za po njive,nisu skupi delovi a vrlo dobri auti. Lada niva je ekstra za tako nesto,al samo njen veliki minus je potrosnja i cena jer dobra tesko moze se nadje ispod 1500e

Polako cene prate korak sa vremenom ,sve je manje i manje delova tako da su cene sve paprenije ,ja licno imam golfa 1.6 d preso sam sa njim sve i svasta ,pogotovo kod nas je specifican slucaj jer ko je odavde zna kakav je put u okolini Surcina,Jakova,Becmena,Boljevaca preka kaldrma i ostalo greota noviji automobil voziti po takvim kraterima jedino ovako nesto poput golfa .Za dalji put nije posto je dosta krut a i ko voli malo brzu voznju moze da zaboravi na golfa,ali sto se tice izdrzljivosti i skokni do njive pa dali cu zakaciti spojler,karter itd otkinuti auspuh golf je pravi izbor cepaj ga gde stignes i jadan se nezali ahhah.
 
@marko conoplja
Meni ce taj auto iskljucivo za njive sluziti, imam opel astru za 'paradni' auto. Ici ce u So samo kad mu plin bude trebalo sipati i za registraciju. Ostalo ce sve biti letnji put.

Caddy je odlican autic, ako ne kupim juga iz sela sledeci izbor je vw.
 
Iskreno da vam kazem ni peglica nije losa za obilazak njive,jeste slabiji motor,vece brdo prva pa sta ces. A ima da se nadje jako dobro stanje za manje od 400e Deda imao peglicu 14god,na trapovima nista nikad nije radio znaci izdrzljiva.sa njom redovno donosio za stoku stocnu hrani itd iz apoteke,a isao sa njom i na posao i obilazak njiva. Da ne zaboravim,vazdusno hladjenje,ne treba antifriz zimi hehehe :)
 
Jasta!:osmeh: Greota da se lomi po lenijama taki lep ki slika.
Ovo sokocalo (jugo, caddy) kad dodje ne planiram ni da ga perem. Samo sipaj i teraj.:osmeh:
 
Evo moje prekjucerasnje avanture. Stade mi dzip na sred puta i to iz cista mira. Jedva sam ga parkirao sa strane i to pomocu anasera. Dok nije dosla slep sluzba da me pomeri sputa.
I tu sam imao srecu Spep Sluzba su bili neki siptari i ljudi odma su ga prikacili na kompijuter i ustanovili da mi nista nije oko elektronike , vec samo oko sistema za gorivo , posle smo ga oterali kod njih i pitali me ako zelim da mi oni poprave auto onda da mi urade procenu . Ja se slozio i oni mi procenili kvar na 350e ja im ponudio 200 i oni prihvatili. Eto tako se to odvilo. A kvar je bio nesto na turbo trebalo da se ocisti , ali neznam sta.
 
Nazad
Vrh