Kada niste u traktoru, vozite

vg1w95.jpg
[/IMG]Evo da se i ja malo pohvalim.od skoro sam vlasnik ove Opel Vectre.1.6 16V 74 kw 2002.god.ima klimu,servo,muziku,podizace,retrovizore,dalj.zakljucavanje i sl...Do zime se nadam da cu mu nabaciti nove gume i ugraditi plin.
 
Vozim Ladu Nivu '99god na plin, inace auto je na prodaju :)


DSC05960 by brzyyy, on Flickr

i od pre 2 meseca Hyundai Accent, 2001 god, al' na metan, po meni nema nista bolje od metana za ovu krizu, 350din na 100km je nista, extra sam zadovoljan, i bez razmisljanja bih opet uzeo auto na metan. Ali sad 'mesto Lajke hocu Renault Lagunu :)


5ec6d4779de0-640x480 by brzyyy, on Flickr
 
Kao sto kaze NA begaj od lagune! Drug ima 1.9dci sve moguce je menjao i malo malo nesto crkava. Nije da sam pristrasan ali moja astra h za 15.000km samo sipaj i vozi. Mali servis 4.500din (gm ulje i filteri) i majstor 1.000din. Sumnjam da ima jeftinije odrzavanje za auto C (golf) klase iz 2007. godine. Za lagunu sta god radis ispod 100e nema teorije da prodjes. Da je udobna jeste, da 1.9 120ks ide kao blesav - ide, ali za zadovoljstvo teranja tog auta treba duubok dzep.

Cestitam svima sto su se ponovili!

Meni je u planu neki jugo sa plinom samo da se kotrlja. Steta da vozim opela 5-6km lenijom do njiva. Ovako jugo ce biti teretno magare.
 
Ulje i filteri za lagunu 1.9 dci : 5 litara ulja (ide 4,5 litre) Elf 5w40 excellium NF puna sintetika 563 din x 5=2815 din + Filter ulja 318 din + filter vazduha oko 600 din = 3733 din. Ruke su moje, a zamena ulja košta 200-300 din filtera vazduha oko 200 din...majstor bi me izasao oko 400 din.
 
Kao sto kaze NA begaj od lagune! Drug ima 1.9dci sve moguce je menjao i malo malo nesto crkava. Nije da sam pristrasan ali moja astra h za 15.000km samo sipaj i vozi. Mali servis 4.500din (gm ulje i filteri) i majstor 1.000din. Sumnjam da ima jeftinije odrzavanje za auto C (golf) klase iz 2007. godine. Za lagunu sta god radis ispod 100e nema teorije da prodjes. Da je udobna jeste, da 1.9 120ks ide kao blesav - ide, ali za zadovoljstvo teranja tog auta treba duubok dzep.

Cestitam svima sto su se ponovili!

Meni je u planu neki jugo sa plinom samo da se kotrlja. Steta da vozim opela 5-6km lenijom do njiva. Ovako jugo ce biti teretno magare.

Ja odavno ne voim nikakav auto u polje. Nekad je isao i kec i vartburg, sada samo traktori i APN.
 
Ljudi u kuci od 95-te vozimo Renoe,volim Renoa udoban,tih,lepo ide,ne trosi puno ali .... sto mi rece drugar koji drzi servis "Bezi od Renoa,drzavni auto".
Posle me zvao kad je radio servis jednom Kliju 2 koliko je nepristupacan do zla Boga...
 
Nazad
Vrh