Kada niste u traktoru, vozite

Aco to su moje đelje svima nama, da se situacija poboljša pa da možemo da kupimo novo. To što ti radiš radim i ja, i moja je 10 god stara, odlično očuvan primerak za relativno prihvatljivu cenu.
 
Nadjo mislim da je Honda Akord odlican izbor. Jedini jaci japanac od nje je Leksus ili kako ga ovde zovu japanski Mercedes.
 
Honda Acord Euro je Acura TSX na SAD trzistu. Luksuzni brend Honde, koji je i smisljen da parira Lexus, Infinity i ostalim "premium" brednovima. Nasa sreca je sto u Evropi Honda nije dovoljno prihvacena, pa logika kompanije je da prodaje premium (Acura TSX) model po uslovima za obican (pogledati Americki Accord). Ako nekad budem dovoljno bez ideje sta raditi sa novcima, necu se libiti kupiti jednu Hondu Accord Euro.
 
svi smo vozaci osim bake.ja,tata,deda,sestra i majka...sestra se udaje pa ce njoj pezo da ide,nama ne treba...a ostalo se sve vozi i registruje na vreme hehe..:DDD imao sam ja jos vozila sto su trazila vecu registraciju,npr MAN kamion kiper je bio gotovo 3000 km regirstracija i dazbine godisnje...sad imam samo tamica i traktore i auta i motor..kombajn bi trebalo da stigne do kukuruza..:DD
a honda acord mi je vec dugo velika zelja,tako da ako se uspe kupiti jos i ona,jer stvarno je auto extra...onda neka vozi sestra i stariju 4 ne treba nam..:D
 
Fiat Punto klasik 2009to , 1.2 8v 60ks benzinac, ovaj nas novi iz Kragujevca-patriotski ,jos otplacujem rate ,ugradjen metan.
 
I ja sam se ponovio pre par nedelja stigla masina Pezo 206 1.4 16V 65kw od opreme alu felne 15ice,klima,centralna,servo,elektro podizaci i retrovizori,esp na dugme,abs,tonirana stakla,sedista malo bolja kao sportska,kozni volan i rucica menjaca,kompjuter...
26072011769.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh