Kada niste u traktoru, vozite

Lalo svaka cast na izboru! Nek te dobro sluzi :ppozdrav:
 
Svaka cast Lalo, totalno si moj covek, jos samo da promenis glavnu marku traktora! :)

I moj baba se veceras ponovio, Renault Megane Scenic 1.6 16V benzinac 2002. godiste.
 
Ajd i ja da se pohvalim, mada je novajlija stigao u februaru, ali je prekljuce dobio PA table.
Passat B5.5 2004 godiste 1,9 TDI 130 ks, PD tehnologija. Auto ima 6 brzina, 170000 km, iz Nemacke, sa comfortline opremom. Ima brdo kojekakve opreme, nadam se najboljem.
399.jpg
 
RatkoPa neka je sa srećomi da se navožeš sa mečkom,ako nije tajna koliko je europljana?Meni prošle godine omake takav za malo para samo 2003g, a kasnije započnem neki zgradu i potrošim pare, kod mene ih se baš malo prodaje.
 
Jel neko pomenuo krizu u drzavi?:haha: Normalno sala, svaka cast ljudi na izboru i dugo Vas i dobro sluzili.
 
Evo i ja se ponovio.
Mondeo 2008 benzinac 1,6 125ks.
Doterao ga u aprilu i jos nije regiostrovan, dok ne prodam lagunu.

ph284.jpg


ph283.jpg
 
Ratko otkud iz CZ, to mi jedino cudno, a primerak je extra. Aleksandarva, i ja volim da prvo kupim auto, a onda stari da prodam ali se ovog puta pokazalo kao los potez. Planiran je stari u jednu cenu, a otisao mnogo nize, prodaja jako slaba i da sam znao ne bi kupovao noviji.
Cugi, ja novo ne mogu kupiti ni u ludilu, bar ono sto meni pase. Ovako kupim auto oko 10 godina star, ostane malo para za popravke, izaberem ocuvan primerak i vozim 4-5 godina. Da me zadovoljava Dacia, kupio bi novo i nebi se baktao sa majstorima, ali je mala za moj ukus.
 
Nazad
Vrh