Kada niste u traktoru, vozite

Danas ja probao jedan Hundaji Santa Fe dizel. kad ga palim pali ko mina , ali posle dok je ladan kao da trokira u mesto , nece lepo da mu radi motor. To mi se na prvi pogled nije uopste dopalo. a sve ostalo mi se svidja na njemu. Kad se malo zagrejao posle 2km voznje posle oce lepo da pali i da radi posle paljenja. Da li je to ok na tim autima ili ne. Auto ima 100 000km.
Prijatelju,sedi ti u Švapsku masinu pa nema sta da trokira kad je 'ladan :)
 
Ne znam odakle takva zaljubljenost u Nemacko, kad je vise nego ocigledno da nije sve bas tako kvalitetno. Zakacio sam nesto malo kraj 90-tih, kad se vozilo svasta za male pare. Kroz moje neko blize drustvo je proslo dosta automobila, mozda nekih 50 tak, i samo cu vam reci, da od nas 10-tak, apsolutno niko ali bas niko, nikad vise u zivotu nije ni pokusao da sedne u neko VW vozilo. Tako da to danas niko od nas i nema. Vozili su golfovi 3 i 4, pasati, sve je to odbaceno iz raznoraznih razloga. Audi 4-ke i pre toga jaje, su isto bili prepuni problema, sa 6-cama su uglavnom svi bili zadovoljni. Naravno 8-ca je uvek vrh. Mercedesi su bili treci otpozadi, i neki su se pokazali dobri, a neki ne. Moj ljubimac je S sa onim dizel motorm od 170 ks. Najbolje se pokazao BMW. Ukupno govoreci za pare koje trazi VW, mozes voziti dosta boljih automobila. Danas su VW tek skupi i ne opravdavaju cenu.
 
Danas ja probao jedan Hundaji Santa Fe dizel. kad ga palim pali ko mina , ali posle dok je ladan kao da trokira u mesto , nece lepo da mu radi motor. To mi se na prvi pogled nije uopste dopalo. a sve ostalo mi se svidja na njemu. Kad se malo zagrejao posle 2km voznje posle oce lepo da pali i da radi posle paljenja. Da li je to ok na tim autima ili ne. Auto ima 100 000km.
slicno se desava i meni na saxu i problem bi trebao biti sledece prirode, ili pumpa koja salje gorivo iz rezervoara, ili je u pitanju neki senzor ispod haube koji dozira kolicinu goriva koja ce biti ubrizgana. kvar koji te kosta oko 10.000 dinara, kako je meni majstor objasnio. skupljam pare za sad, pa kad skupim idem da vidim sta ce biti :)
 
Hvala vam drugari sto ste pokusali da mi pomognete. Kupio sam drugog Hyundai. Ovaj je bio 2000chf jeftiniji , godinu dana stariji i imam kuku , a to mi najvise znaci , jer zato i menjam auto. ok ovaj ima i 30 000km vise. Sutra ujutru idem za Zenevu da ga uzmen , pa cu sutra postaviti slike. Da svi vidite.
 
Ali si me nasmejao . Ova ti je bas dobra. Tako sam hteo i ja da uradim , ali mi dosta star Sejat 1999god i ima 200 000km
 
gorane . moze 100% , ali ja ne idem po tim otpadima za auta. najvise autootpada ima u Zenevi, ali ja stvarno slabo idem u Zenevu , tako da bi je jedva snaso da pronadjem te otpade. Inace ovamo gde ja idem po selima nema autootpada.

---------- Poruka napisana 25-10-11 u 18:07 ---------- Prethodna poruka je 24-10-11 at 22:03 ----------

28h3q13.jpg
2vi49z4.jpg




Evo to je taj Hyundai sto sam kupio.
 
Sve je moguce , ali nisam planirao da ga prodam . Ne trgujem automobilima. Jedino ako ga moj brat pozeli e u tom slucaju bi mogo da ga ostavim u Srbiju.


Zamisli nije 4x4
 
Nazad
Vrh