Kada niste u traktoru, vozite

Zazmisljam se za kombi , ali ovde se parking plac placa oko 100e mesecno i ima jos neki dodaci oko toga sto bi stavio 2 auta na iste tablice. Razmisljam se za dzip Nisan X- traer. Jer on nekako najmanje trosi medju dzipovima i moze da vuce 2000kg. Tako bi tu razliku u gorivu nadohnadio parama sto bi morao da placam samo parking za kombi. Ali ipak kombi ima neke druge prednosti , a to je to sto u kombi mogu isto nesto da utovarim.

milos bota . nije kiperka , nemam potrebu za kiperku. kiperke su najvise za one sto uredjuju baste , parkove. Jer oni stalno imaju nesto da kipuju : grane , pesak , zemlju itd.

ma svi djipovi oce srknit,nissan x-trail su dobra kola,moze vuc takvu prikolicu bez problema,ako ides izvan ceste imas sve 4 vuce,sto u kombiju nemas...je vec 2 godine trazim takvu prikolicu kao sto je tvoja,samo metar da je kraca,al su bome skupe...ispod 3000e nisam nasao da valja icemu...
 
Bećarina pusta
svaka cast za posao
radionica u plocicama,pa to nemaju mnogi majstori:ppozdrav:
 
Evo samo da stavim da vidi kolega koji mi napomenuo prikolicu za kola koja kipuje. Evo ja sam naso jednu i slikao sam je da vide i svi ostali kako to izgleda.


pnon.jpg
 
tralje i taljige

ja ovo ( paradni) i ovo pozadi ( radni) a ovo zadnje ks kao krsina to su ovi iz sup Loznice okarakterisali tako
9kwdw6.jpg
 
Kada nisam na traktoru vozi se sledece:
Ford Eskort 1996 1.8TD
Ford Eskort Express pick-up 2000 1.8D
Renault Clio 2000 1.9D
Opel Vectra 1993 1.7TDS
Ford Tranzit 1987 2.5D
FAP Mercedes 1213 1991
FAP 1616 1990 kiper

Bicikla ne konzumiramo:ppozdrav:
 
Kad nisam u traktoru vozim sledeće:

VW Golf 2 1.6d 88god..
VW Passat B6 2.0 TDI 2006 god..
Tomos APEN 6
Peugeot Speedfigter 2
 
Nazad
Vrh