Kada niste u traktoru, vozite

Dusane pa tebi nije bio potreban novi Ruja. Svaka cast.
 
Maticu druze moj,ko kaze da i sve registrujemo:osmeh:.Ponesto a ostalo samo gas.Kako nama drzava(ako je uopste ima)tako i mi njoj:ppozdrav:
 
fdseg3.jpg
2hecwoz
 
Poslednja izmena:
Danas ja probao jedan Hundaji Santa Fe dizel. kad ga palim pali ko mina , ali posle dok je ladan kao da trokira u mesto , nece lepo da mu radi motor. To mi se na prvi pogled nije uopste dopalo. a sve ostalo mi se svidja na njemu. Kad se malo zagrejao posle 2km voznje posle oce lepo da pali i da radi posle paljenja. Da li je to ok na tim autima ili ne. Auto ima 100 000km.
 
Panostib . stati mislis . da li sme da se rizikuje da se kupi takav auto. i da li je to normalno?
spoljna temperatura je bila nekih 5-8stepeni , a on je radio posle paljenja kao da je bilo -10. Inace je 2005to god i ima 100000km cena mu je 8900chf. Nalazi se na ovom sajtu anibis.ch
 
Tu fali malo motora tj karika i ostalih pratećih elemenata , a ta plava kompresija su aditivi koji se koriste da bi se "kao" produžio vek motora. Traži nešto drugo.
 
Najkompetetniji za odgovor povodom plave kompresije bi bio ptica fenix,on je koristio u njegovom traktoru case.
Dobio je dodatnih 20ks vise,koristeci istu.
 
Kako sprdnja, mislio sam da je ozbiljno.
Molim moderatore da ne iznose dezinformacije!:ppozdrav:
 
Imao sam ga par meseci ali ovaj cetvorotaktni sa IFA motorom. Dvaput sam se radovao kad sam ga kupio i kad sam ga prodo.

Dobro ti ovo za radovanje slatko sam se nasmejao.Do pre mesec dana sam vozio sport wagon 1,3 sa IFA motorom 90 godište

Kupio ga pre 5 godina za 450€ a sada ga prodao (doduše u zameni)za 400€ slatko sam se provozao sa njim šta sve nisam vukao i tovario po 2 metra drva ,gradjevinski materijal itd

Za 5 godina sam prešao 173000 km i sa motorom nikada nisam imao problema ,3 puta menjao termostat,2 puta zupčasti ,2 puta set kvačila i na svakih 10000 km ulje i filter ulja,odmah sam mu ugradio gas i za sve to vreme nije potrošio 20 l benzina na -20 palio je na gas a da sam vozio vozio sam

Svake godine sam dolazio kod rođaka u okolini vršca blizu 400km jedan pravac upalim motor kod kuće i ne gasim dok ne stignem do rođaka po nekada skoro 5 sati je radio bez prestanka
prezadovoljan sam bio sa njim lokal oko 9l otvoreno 7-7,5l na 100km,mogao da razvije 140km/h

Takvi se više ne prave ,sada da ima novih kupio bih ga odmah to je zaista zahvalan auto
 
kupio sam auto Hyundai Santa Fe . Cenio ga 6900 ja ga kupio za 6500chf ima 137 000km i 2004god
 
Bila jednom jedna ptica na ovom forumu koja je imala NAJJAČI,NAJBOLJI....... i sve naj, naj traktor CASE(zato što je sipao plavu kompresiju)
I tako sa naj,naj traktorom ODLETIO sa foruma.:haha::haha::haha::haha:
Ukratko.
 
Da ne mislis slucajno na naseg kolegu Zivicu. Po meni simpatican lik .

Mi smo juce kupili auto u Zenevi od nadkupca Libanca. A sinoc je moja zena pozvala vlasnicu auta da je pita kakav je auto bio kod nje. Ova se iznenadila kako smo pronasli njen broj tel. A potom nam rekla da je ona ostavila svoj auto u garazu gde je kupila nov i gde je uvek odrzavala isti. Da ga garaza proda , a oni su rekli da ce ga prodati za cenu od 500-5000chf. Ali prvo ce da ga spreme za prodaju , ima cak i da ga ofarbaju tamo gde treba.

Svajcarac je samo pozvao Libanca i prodao ili dao ga njemu da ga on proda , ovaj ga stavio na Net za 6900. Naravno jeftinije nego ostali da bi se brzo prodao da nebi vlasnici videli da se radi o njihovom autu. Mi smo videli oglas uvece i odma smo ga kupili sutradan. Dok ga mi kupujemo ovaj preko telefona vec skida oglas sa neta.

sace da ide ta nesrecna vlasnica kod njenog vernog garaziste da vidi koliko je dobila za njin auto.
 
Nazad
Vrh