Kada niste u traktoru, vozite

1 sa 4 glave. Dimenzije su 185x400, nosivost 2000kg , a ukupna nosivost 2500kg.
 
Zazmisljam se za kombi , ali ovde se parking plac placa oko 100e mesecno i ima jos neki dodaci oko toga sto bi stavio 2 auta na iste tablice. Razmisljam se za dzip Nisan X- traer. Jer on nekako najmanje trosi medju dzipovima i moze da vuce 2000kg. Tako bi tu razliku u gorivu nadohnadio parama sto bi morao da placam samo parking za kombi. Ali ipak kombi ima neke druge prednosti , a to je to sto u kombi mogu isto nesto da utovarim.

milos bota . nije kiperka , nemam potrebu za kiperku. kiperke su najvise za one sto uredjuju baste , parkove. Jer oni stalno imaju nesto da kipuju : grane , pesak , zemlju itd.
 
Ti si potpuno u pravu . tako ne bi vise trebao da stavljam prljave kardane i ostale delove u gepek . Danas sam rasturio jednu nodet sejalicu i sve sam stavio u gepek , nesto na zadnje sediste , a imam stvari i ispred prednjeg sedista.

Reci mi od koje godine se proizvodi ovaj auto?
 
@Dragan82 ne znam nista konkretno,ali takvih auta na taj fazon imas koliko ti srce zeli.Cak je i Dacia pravila takve modele naravno mnooogo skromnije,imas takav i Nissan Pajero sigurno znam,moze se dosta toga naci mislim da u takvoj verziji imas i Opel Fronteru.
 
Hvala ti . Ja cu malo cackati po autoskut24.ch pa cu videti sta mi je najpovoljnije.
 
dragan82,Isuzu D-Max, od 2002. godine i koji god da uzmeš nećeš pogrešiti, pristojan auto, velikih radnih mogućnosti, po meni, nećeš naći ništa bolje za taj keš, konkurenti su daleko skuplji a može i ovako da se udesi :osmeh::

 
Tu moze i neka prskalica manja,rasipac sto bi rekli "moze za igranku,a moze i za...". :haha: :haha:

P.S. Moracu jutro ovo da prebacim u chat za sad nek ostane ovde.
 
@Dragan82 jesili uzimao u obzir nisan navaru, ima prikolicu nazad kao kamionet ubila se za tebe, a i veliko je auto moze vuci tvoju prikolicu.
 
Nisam znao da pogledam Nisan Navara , sutra cu precizno da pogledam po svim oglasima da vidim sta i kako ima. Bitna mi je i potrosnja , kao i cena. Kombi su njapovoljniji i ima ih najvise.
 
@Dragan82 ne znam nista konkretno,ali takvih auta na taj fazon imas koliko ti srce zeli.Cak je i Dacia pravila takve modele naravno mnooogo skromnije,imas takav i Nissan Pajero sigurno znam,moze se dosta toga naci mislim da u takvoj verziji imas i Opel Fronteru.

ispravka nije nisan nego mitsubisi
228976225477349077912915.jpg

za vozanje po ataru
 
Eh, momak mlad. Ne seca se on vremena od 4P- Pistolj, Plavusa, Pejdzer, Pajero. To je bio pocetak 90-tih, popularni gedget pejdzer, terenac pajero da se radi bizmis po terenima, pistolj za ne daj Boze brate, i ukras plavusa.
 
Nazad
Vrh