Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Dukanac je napisao(la):
Kombajner neka je sa srećom :ppozdrav:

A nema šanse da troši ni 12l... Kod mene je pežo 206 2.0 16V Sport benzinac na moju nogu (koja je prilično teška) trošio od 8-10l benzina....
Hvala drug, ma kakvih 12l to ti je cista laz ... ako ga gazis posteno 10lit ubija inace sa trecom 60 70kmh pokazuje na putnom racunaru 6.7 6.8l na
Post je spojen: [time]1299600276[/time]
_________________________________________________
srkitransporter je napisao(la):
xa xa xa ax xa ... ovde pocinju lovacke price! kad kazem potrosnja mislim na beogradsku voznju a ne da isterate auto na autoput i teraj, a ja ti garantujem da taj seat trosi 12l normalne voznje po GRADU, ja ti to kazem, imao sam iskustva sa 1.8t sjajan motor, elastican, kida ubija ali meni ispod 15 nije silazio!!! inace je u pitanju bio a3 1.8t! :ppozdrav:
A3 1.8T ima 180ks koliko znam !
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

A ti rale nudis nam tu neke prsluke a ni jednom ni drugom makar da kazes svaka cast, ili srecno va m bilo, znas kad cu da uzmem taj prsluk ... :sta:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Troši 12 ako je bušan rezervoar :haha: Pa mazda mog burazera 2.2ccm troši 10l benzina a 14l plina u gradu... Ovaj seat ne sme da pređe 10l ni po Beogradu, to garantujem,a kombajner ti proveri pa nam reci ::namigivanje:: ... :cao:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

eeee samo se vi smejete tome!!! brate, auto je super tj motor i sve najbolje ti zelim, ali ako ga vozis MUSKI ne nadaj se ispod 12l... ja ti kazem iz licnog iskustva, nemam razloga da vas lazem ne znam koji je vama. :sta: :sta: :sta: i drugar ima passata 1.8t ima i cip na 195 ks i trosi mu 12,5 po gradu normalne voznje!!!
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

nsnidza je napisao(la):
A ti rale nudis nam tu neke prsluke a ni jednom ni drugom makar da kazes svaka cast, ili srecno va m bilo, znas kad cu da uzmem taj prsluk ... :sta:
Ko kaze da vam nudim :haha: :haha: samo vam rusim reputaciju :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1299602827[/time]
_________________________________________________
Ko god da 500 000 za auto a neda 2000 za forum za mene je stipsa :cao:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@Srkitransporter ja te pozdravljam i imas pivo od mene. :ppozdrav:

@Rale 83 samo opusteno bice opet nekih sastanaka. ::namigivanje::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Jes da nije tema ovde ali sve cestitke za automobilske prinoce clanivima kombajner i nsnidza! :D

Potrosnja je relativna stvar! Dok sam vozio Ladu Rivu 1300 potrosnja pri relativno normalnoj voznji ali slabo po gradu, uglavnom otvoreno relacije 8-100kmje bila 8-9l/100km s' tim da uglavnom ne vozim u okvirima ogranicenja ali ne stiskam gas do patosa. Posle toga sam kupio Nivu 1600 koja trosi 12-13l/100km pri kombinovanoj i umerenoj voznji u okvirima ogranicenja. Kada je stigao Bendza on me je najvise obradovao posto trosi do 10l/100km u istim uslovima voznja kao Riva s' tim da je voznja totalno van ogranicenja. :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

bas sam hteo da ti okacim to da vidis, pretpostavljam da ti je ovo prvi auto kad se toliko ne razumes? da li si nekad cuo da nekome trosi auto kao sto je napisano u specifikacijama? da li znas uopste kako se meri potrosnja za specifikacije? ajde molim te malo se informisi pa dodji, prelistah zbog tebe 100 foruma da vidim da li sam ja lud ili sta, svi se zale kako 1.8t ubija koliko trosi, tako da mi nije busan rezervoar!! a i btw, ima jedna poslovica koja kaze: o potrosnji turbo benzinca se ne raspravlja! nije ni to za dzabe! :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

nsnidza je napisao(la):
A ti rale nudis nam tu neke prsluke a ni jednom ni drugom makar da kazes svaka cast, ili srecno va m bilo, znas kad cu da uzmem taj prsluk ... :sta:
A zasto ja na ovom forumu moram da citam tvoje hvalisanje kako si kupio neki auto?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

nsnidza je napisao(la):
Dodji ti rale kod mene da pijemo i jedemo za te 2000 :ppozdrav:
Mozda i hocu , imacu to na umu , I HVALA NA POZIVU .
@srkitransporter
Neznaju svi sta je gradska voznja , imao sam Toleda 2.0 GL Sport 115ks i radio sam u Pozarevcu , od stana do posla sam imao 2km trebao sam samo da prodjem kroz co grad za 6 dana mitrosio 10l goriva .
2 x 2 x6 = 24km 10l benzina , polugradska i otvoren put 10l/100km trosio mi manje samo kad sam isao na more i kad sam se vratio , tako da o potrosnji ne vredi sa svakim komentarisati .
Znas ono golf2 trosi 4,5 -5l Jeste al kad ides 80-90 po ravnici :cao:
Jedan deda mi bio iskren i objasnio , ako vozis 80-4,5 100-5,5 120-6,5 140-8 ja ga pitam a 160 on kaze ja sam ga licno doterao iz sarajeva , zadnja tura koja je dosla iz Nemacke ( nije bio TAS) i nikad nije hteo da predje 145 a u knjigu mu pise 143 :cao:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

To si u pravu svi kažu malo troši niko ne sme da prizna kolika je stvarna potrošnja.

Moj je Golf3 1.4CL 44kw
Benzina troši oko 7-8litara
Plina 9-10litara

A da ga voziš tu do 120 a preko toga svaki 10km/h povećava 10% u potrošnji.
Ima centralni ajnšpric.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ljudi price da auto benzinac od preko 150ks moze da trosi manje od 10l je smesna. :cao:
 
Nazad
Vrh