Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Mislim da sam prilicno jasno napisao na prethodnoj strani!

Vozis auto koji ima koliko znam 90 konja sto znaci da on ne moze da se katapultira sa 2000 na 4000o/min, za to mu treba neko vreme a ako ti stisnes papucu do poda za vecinu vremena ces jednostavno baciti deo goriva. Jednostavno probaj da doziras pedalu gasa...nije sramota probati!
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

pa da li mislis da stisnem bukvalno do poda papucicu i da cekam? ::lose::

nisam ja toliki amater kakvim me ti smatras, prosao sam ja mnogoo za volanom, i dalje ne mislim da sam dobar vozac i da sve znam zato smo tu da menjamo iskustva, bez uvreda i prozivanja... :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ja nisam rekao to sto si ti pomislio ali cinjenica je da necega ima.. :cao: No nije ni vazno..ja sam svoje misljenje izneo...i stojim iza toga! :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

KishRobert je napisao(la):
nsnidza je napisao(la):
A ti rale nudis nam tu neke prsluke a ni jednom ni drugom makar da kazes svaka cast, ili srecno va m bilo, znas kad cu da uzmem taj prsluk ... :sta:
A zasto ja na ovom forumu moram da citam tvoje hvalisanje kako si kupio neki auto?
Ja se nisam hvalisao za kupljeni auto, nego sam hteo da skrenem paznju na moja interesovanja, ne moras da gledas u moj auto uopste, svoju ljubomoru gledaj da iskoristis na nekim drugim stranama.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Bubu je napisao(la):
Jbg, taj auto nema neki ni moment a ni snagu. Gledaj da bas ne ides pun gas u preticanju...
Inace, posto nisam bas u toku-jel to motor 'obican' dizel ili common-rail?

@srkitransporter

Sto se tvog auta nisam u toku pa ako bi mogao da napises sta vozis, cisto da zadovoljis moju radoznalost?
Atmonsferski dizel motor , nezalim se ja na nju , samo komentarisemo . Kad je vozis normalno-umereno ona ide solidno , al kad treba da pozuris negde , ona se na taj poziv ne odaziva :haha: :haha:
Cuo sam da su motori u skodama losi , mnogima su stradali , mada mislim da je moj prebrzo , sumnjam da je na nju uticalo sto sam je vozio 1,5 km svakodnevno na 800-1000 obrtaja , nikad nije digla temperatiru preko 90 stepeni
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

nsnidza je napisao(la):
Ja se nisam hvalisao za kupljeni auto, nego sam hteo da skrenem paznju na moja interesovanja, ne moras da gledas u moj auto uopste, svoju ljubomoru gledaj da iskoristis na nekim drugim stranama.
Znas kako patim zbog te ljubomore....
Nisi se hvalio,a iz interesovanja si postavio slike!
Ma da...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@Rale

Ako je 'obican' dizel performanse mogu malo da se promenu stelovanjem paljenja i punjenje mozda cak i u korist potrosnje jer ce motor sigurno biti efikasniji. Ne bi trebalo da je to los motor, mada lose ulje i lose gorivo uz neadekvatno koriscenje mogu drasticno da skrate vek eksploatacije.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

srkitransporter je napisao(la):
brate ja dok prodjem kroz ceo Beograd uvece naidjes na pet manijaka koji hoce da se potrkaju, tako da nije gas do poda za dzabe.. :cao: ja konkretno nemam zivaca ni kad se sam vozikam da menjam lagano, volim da me lepi za sediste i jbg teram pun gas uvek, a i ne mislim na potrosnju niti se trudim da je spustim, necu da crknem za litar dva tri...

mislim bezveze raspravljamo ovde, ukusi su razliciti i naravno da se moze spustiti potrosnja niko to ne osporava ali ispod neke granice jednostavno ne moze da se spusti vise! :nono: :ppozdrav:

Srki ,

Postavio si oglas za auto i kazes da ga teras do daske .To bas nije referenca za potencijalnog kupca . Pogotovo ako je 90 ks u pitanju .Bez ljutnje ,naravno .
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ljudi, ne bih da se mesam u ovu vasu raspravu, ali odoste u :off_topic: :off_topic: . Isto ko i u svakoj temi. Nije ovo tema "ja sam jaci, ja sam bolji." Jednostavno pogledajte naziv. Nema ovde mesta raspravci pogotovu takvoj. Ima foruma gde se vode ovakvi razgovori. Ili ako vam urednistvo dozvoli, otvorite temu Potrosnja automobila, pa tamo razglabajte do mile volje. Gusite temu samo bespotrebno. :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ivan610988 je napisao(la):
Ljudi, ne bih da se mesam u ovu vasu raspravu, ali odoste u :off_topic: :off_topic: . Isto ko i u svakoj temi. Nije ovo tema "ja sam jaci, ja sam bolji." Jednostavno pogledajte naziv. Nema ovde mesta raspravci pogotovu takvoj. Ima foruma gde se vode ovakvi razgovori. Ili ako vam urednistvo dozvoli, otvorite temu Potrosnja automobila, pa tamo razglabajte do mile volje. Gusite temu samo bespotrebno. :ppozdrav:

Naravno druže,upravu si

Ima chat,pa diskusije do mile volje.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@sale pa iskreno nije mi namera nikoga da lazem ovde na forumu, a i nista mu ne fali sto je teran na 4000rpm, ko hoce sve provere u ovlascenom servisu su dozvoljene, bez ljutnje naravno, znao sam da ce to neko da napise... :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

of91yu.jpg

evo slika i mog auta...
ako neko pogodi kolko je preso vodim ga na pice odma..
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

MILOŠ D.T je napisao(la):
Milion kilometara.Imao sam takav NEPODERIV JE. ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: :D :D
U pogresnim rukama...sve je poderivo...
Eto primera..moj burazer od ujaka ima takvog..dobio ga je u tip-top stanju pre 10g...sad odpad place za njim...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ne nego plus 850000 km
a ako ocete tacnije preso je blizu 2 miliona.... :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh