Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

15h2740.jpg
1hf6v4.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Samo da dodam ja se ponovio autom... Seat IBIZA(cupra) sa motorem 1.8turbo benzin 1100kg 156konja.
s60uo8.jpg
:ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

kombajner je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
U lave pa ti mora da si rod sa patrikom iz kladarova jel porse motor :haha: :haha:
Lep auto , http://poljoinfo.com/index.php?topic=15934.0 a za ovo sigurno nisi cuo ::lose:: ::lose::
Ma kakav rod... motor je VW kao i u audiju skodi i seatu... a za to sam cuo al kad platis 32000din registraciju ne pada ti na pamet da kupis prsluke :cao:
Ja placam preko 70000 registraciju pa sam kupio prsluk... ::namigivanje::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

srkitransporter je napisao(la):
kad pocne tebi da srce 12-18l tad i bos ima da ides... :haha: :haha:
Za gorivo nije problem ;)
Lala iz Banata je napisao(la):
kombajner je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
U lave pa ti mora da si rod sa patrikom iz kladarova jel porse motor :haha: :haha:
Lep auto , http://poljoinfo.com/index.php?topic=15934.0 a za ovo sigurno nisi cuo ::lose:: ::lose::
Ma kakav rod... motor je VW kao i u audiju skodi i seatu... a za to sam cuo al kad platis 32000din registraciju ne pada ti na pamet da kupis prsluke :cao:
Ja placam preko 70000 registraciju pa sam kupio prsluk... ::namigivanje::
Ako ste vi burzuji to je druga prica ::namigivanje:: :cao:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Lala iz Banata je napisao(la):
kombajner je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
U lave pa ti mora da si rod sa patrikom iz kladarova jel porse motor :haha: :haha:
Lep auto , http://poljoinfo.com/index.php?topic=15934.0 a za ovo sigurno nisi cuo ::lose:: ::lose::
Ma kakav rod... motor je VW kao i u audiju skodi i seatu... a za to sam cuo al kad platis 32000din registraciju ne pada ti na pamet da kupis prsluke :cao:
Ja placam preko 70000 registraciju pa sam kupio prsluk... ::namigivanje::

Meni je to dosta za 4 registracije i ostane za gorivo.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Sto maticu , bar je on stari clan , kad treba za ku...nje ima kad treba za forum manji su od makovog zrna .
Registracije placam 1x 79000 1x 48000 i 1x30000 i namam puno ::novac:: al uvek ima za :ppozdrav: za :veseljak:: za ::000:: i naravno za FORUM .
@kombajner
Nije veliki potrosac , a za gorivo nije problem, tu je JOCA PETROL , samo pazi ja sam sa njegovim gorivom sjebo ainspric na toledu. Koje je godiste ta ibica i koliko je ::novac:: bila ako nije tajna
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Rale da znaš da si u pravu.Stevo 2 iljade nisu ništa u današnje vreme.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@Rale znam kakav je JOCA PETROL i na njegovim pumpama ne pada mi na pamet da sipam ikada gorivo, ne znam kako je na pumpi kod vas u Kobilje al ovo ovde je propast...
@Matic nije toliko problem u parama al jednostavno nisam resio jbg... Odosmo sa teme inace
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Kombajner neka je sa srećom :ppozdrav:

A nema šanse da troši ni 12l... Kod mene je pežo 206 2.0 16V Sport benzinac na moju nogu (koja je prilično teška) trošio od 8-10l benzina....
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

xa xa xa ax xa ... ovde pocinju lovacke price! kad kazem potrosnja mislim na beogradsku voznju a ne da isterate auto na autoput i teraj, a ja ti garantujem da taj seat trosi 12l normalne voznje po GRADU, ja ti to kazem, imao sam iskustva sa 1.8t sjajan motor, elastican, kida ubija ali meni ispod 15 nije silazio!!! inace je u pitanju bio a3 1.8t! :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh