Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Moj rover 25

3448375.jpg



Poljoprivredno auto ford mondeo

21dmyiv.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

2ng69hy.jpg


Isuzu d-max 4x4 2008 god.

2bp1rm.jpg


Aprilia sr50r 2009 god.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Bubu je napisao(la):
A dobar 'nabrijan' Tomos Electronic 90 ide kao ti vasi MZ-i i Jawe.. :haha: :D
he he..... elektronka ide kao 250-tka? :bravo: elektronka ne ide ni kao 150-tka zrela za 1. specijalu,a zivotni vijek joj nije ni cetvrtinu kilometraze koju napravi 150-tka,a kamoli 250-tke....elektronkin klip je malo veci nego od 250-tke klipic u karburatoru sto otvara smjesu zraka i goriva... :haha: s tim svojim cudom mozes samo automatike obilazit :D....
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Bare je napisao(la):
Bubu je napisao(la):
A dobar 'nabrijan' Tomos Electronic 90 ide kao ti vasi MZ-i i Jawe.. :haha: :D
he he..... elektronka ide kao 250-tka? :bravo: elektronka ne ide ni kao 150-tka zrela za 1. specijalu,a zivotni vijek joj nije ni cetvrtinu kilometraze koju napravi 150-tka,a kamoli 250-tke....elektronkin klip je malo veci nego od 250-tke klipic u karburatoru sto otvara smjesu zraka i goriva... :haha: s tim svojim cudom mozes samo automatike obilazit :D....

Ti ocigledno nisi vozio dobrog 90E...zdrava masina sa pravim delovima predje oko 40000km uz eventualnu zamenu karika. Ne zaboravi da je 90E od 250-ke skoro 3 puta laksi...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

vozio sam elektronku,samo zuji kao aparatic za brijanje......40000km??!!ha ha ha....mozda bez jedne nule....sinko,sto je malo i vrti se na 10 000okr..... :nono:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Bare je napisao(la):
vozio sam elektronku,samo zuji kao aparatic za brijanje......40000km??!!ha ha ha....mozda bez jedne nule....sinko,sto je malo i vrti se na 10 000okr..... :nono:

Kazem ti ja, nisi vozio dobrog i zdravog! Uradio sam ih vise komada i znam sta taj motor moze kada se sve sklopi kako treba... :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

mz es 150 71 god koji je na odmoru,zamjenila ga jamaha xs special 400,i vw trike moje izrade
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

evo slika mog mopeda bice jos naravno...
2me62hz.jpg

presla oko 21000km
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@nsnidza
Lep auto, da ga nisi kupio u Staparu od Pajcina?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Lep pBMW još da je je kupe ::namigivanje::, ako možeš daj neke podatke o njemu :), koliko si ga platio, km....
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Hvala, nisam, u Suotici sam uzeo, kostao me 5500, kilometraza je naravno nepoznata kao i kod svih ostalih vozila, koliko ga vec vozim nisam nasao ni jednu manu, motor je 2000 od 136ks, jako dobro ide.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Taj motor se jako dobro pokazao, stvarno je ekonomican spram onoga sta pruza! :D Mada je gre'ota sto nije 6 cilindara.. :D
 
Nazad
Vrh