Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@ Bare
Zato kupis MZ ETZ 251, i nemas problema , samo po gasu, JAWA je jaka ali se greje i nikad ne rade oba klipa ko sto si reko! :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Trnavac je napisao(la):
@ Bare
Zato kupis MZ ETZ 251, i nemas problema , samo po gasu, JAWA je jaka ali se greje i nikad ne rade oba klipa ko sto si reko! :D

he he.....znas ti koliko sam ja godina dugo taj motor vozio.......al dugacki 250,ne 251...imam ga jos uvjek i imam i manju 150-tku.250-ka pegla jawu 350,kako hoces....
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

dali netko zna ili mi može provjerit koliko kod vas košta ::novac:: nova turbina
u pitanju je audi a4-2002g. motor 1,9 tdi PD 130 ks ili 96 kw.
imam neku informaciju da se može kupit u Šapcu i da košta oko 350 eura.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Trnavac

evo moje 250-tke
agri-foto_6987386_6987422_7188308.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@ slavonac
Audi Sabac 015 294089
Audi Ruma "Tara" 0654085704
"Euro 07" Veternik 021 823345, 824743
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Auto se zove "DIVLJI VEPAR" rucni rad jednog strugara iz Iriga koji se zove Miodrag Pejkovic poznatiji kao Mikica Bradonja motor je od VW Golfa 2 GTI.Motor mu je smesten pozadi a menjc je od nekog starog VW kombija ima samo 4 brzine ali i to mu je previse.Sasija je od celicnih sipki 200*200 mm a "oklop" od kako on kaze staklo plastike tj od one plastike od koje se prave atomizeri.Tezina auta je 780 kg maksimalna brzina kojom je vozen je 245 km/h moze i brze al oce da poleti jer je mnogo lak napred.Pravljen je kao cetvorosed ali nazad moze da stane samo jedna cica od 40-tak kila.A na haubi je naravno Divlji Vepar!A da to je onaj iz teme Nikad ovako samo ono nije vepar ono je kadet koji je zavrsio u provaliji pored Petrovaradinske tvrdjave!
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

I mi Srbi svasta smisljamo.....
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

svaka cast, i za inovativnost i za brzinu, to mora da ubrzava bolest!!!

@zokidrum pa Srbin smislio jugo i toliko se dobro pokazao da ga 30 god nije bilo potrebno menjati.. :haha: :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

srkitransporter je napisao(la):
svaka cast, i za inovativnost i za brzinu, to mora da ubrzava bolest!!!

@zokidrum pa Srbin smislio jugo i toliko se dobro pokazao da ga 30 god nije bilo potrebno menjati.. :haha: :haha:

Da. Cak se i na Americko trziste probio. :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

hahaha, ali najjača stvar u svemu je kada se jugo pojavljuje u američkim filmovima i kada kažu šta je ovo, kakav je ovo auto, zar ne može brže ? onda sledi odgovor da je napravljem za štednju, a ne za brzinu :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

:haha: :haha: pa to je auto za ovo krizno vreme, jednim rezervoarom , predjes celu drzavu, a ako ne prikocis, ode u komsiluk!!! :haha: :D :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh