Kada niste u traktoru, vozite

Sremac,jel na prodaju bela Meca sa slike?
 
Baj d vej,stigla i "zlata " malo pre od majstora...baš sam je se uželeo...na neke popravke dao više para nego što sam je platio, al sad je fabrikana,ja ga jbm ko mu sad nađe manu...
 
"Ко му сад нађе ману"? Иди на линију техничког прегледа - на'ће неку глупост која им није по ПС-у. ;)
 
limarija savršena,gume nove, kočnice nove,nov komplet prednji most sa sve viljuškama,silenima,kuglama,sponama,balans štanglom,ležajevima..
Kumulator nov...
Glava sređena,svi dihtunzi novi,svi kaiševi,vodena pumpa,veći deo creva,kablovi i svećice,razvodnik,termostat,termodavač
Nov plinski uređaj...
Servis alternatora i alnasera..
Možda sam nešto i zaboravio,jbg ipak je bilo puno stvari..
I znaš šta su rekli na tehničkom? Nisi ispravan,nisu ti iste metlice brisača,koje su pritom nove,al jedna prednja i zadnja su bosh a druga prednja je neka moderna,ona mekana..jbt nisam mogao da verujem...ok samo su zamenili mesta prednjoj i zadnjoj i auto je prošao tehnički, al sam popizdeo..
 
Добро, барем кров ниси морао да дираш. И мене чека комплетан предњи трап за замену, све што се помера. Лежајеве, кочнице, хомокинетичке и манжетне сам већ заменио. Остала рамена, крајеви спона и амортизери.
 
limarija savršena,gume nove, kočnice nove,nov komplet prednji most sa sve viljuškama,silenima,kuglama,sponama,balans štanglom,ležajevima..
Kumulator nov...
Glava sređena,svi dihtunzi novi,svi kaiševi,vodena pumpa,veći deo creva,kablovi i svećice,razvodnik,termostat,termodavač
Nov plinski uređaj...
Servis alternatora i alnasera..
Možda sam nešto i zaboravio,jbg ipak je bilo puno stvari..
I znaš šta su rekli na tehničkom? Nisi ispravan,nisu ti iste metlice brisača,koje su pritom nove,al jedna prednja i zadnja su bosh a druga prednja je neka moderna,ona mekana..jbt nisam mogao da verujem...ok samo su zamenili mesta prednjoj i zadnjoj i auto je prošao tehnički, al sam popizdeo..
A koje auto je u pitanju?
 
Jesenas i proletos sam nekoliko puta išao na kanal,zbog pecanja sa Pasatom b 5.5 .Dosta je nizak pa mi ga je došlo žao ,ipak je utegnut i lep auto za takvu avanturu. .
Juče sam kupio ovo čudo za atar i kanale.
I ja sam zlatu kupio da idem na njive...pa je još nisam uterao u atar...žao mi..jbš budalu..😀
 
Nazad
Vrh