Kada niste u traktoru, vozite

Opel se ne prodaje kao VW.
Nebo i zemlja u vise pravaca...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jel ti šalju poruke? 😂
Kada sam prodavao traktor bio je haos, šou program.Jedan ni zdravo ni ko te j.be, pita koja je zadnja?Reko zadnja guma?Ne guma, cena me interesuje, ozbiljan sam kupac.Ozbiljan kupac a žao ti da nazoveš telefonom, verovatno štediš pare jer ipak hoćeš da kupiš traktor!Ma ne, ne mogu trenutno da pričam pa šaljem poruke!Da nemaš možda govornu manu ili ti ne radi zvučnik na telefonu pa je to problem?Druže ti se za.ebavaš, sigurno si postavio lažan oglas traktora samo da bi te ljudi zvali! 😂 Ma jok, oglas sam postavio da bi imao sa kime da se dopisujem...
Sa ovim se neslazem privuklo mi paznju jer cesto cujem , samo nemogu sad elaborisati sto kaze zorge sjetva. Licno mnogo vise volim i praktikujem poruke kao vid komunik ,mail,sms,.. i ima dosta koji tako misle , tako da ...
 
Не можеш у поруци или мејлу предпоставити како продавац или купац одговара. Само позив, кад кренеш да запиткујеш а одговор "па знаш", има улагања само не могу да пронађем одговарајуће делове" па га продајем и тако то. Дефинитивно позив па тек онда лично појава.
 
Sapatnice, ima i ovde, to je solidan auto za relativno male pare.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sam prodavao Golfa mesecima po nekoj srednjoj ceni iz oglasa. Na kraju sam spustio cenu prilicno, tako da je bio jedao od najeftinijih i prodao ga u roku od 4 dana uz obavezan prevod. Sledeci put kad budem prodavao auto cu oterati na neki autoplac pa nek se oni za 100-200 evra bakcu sa ovim telefonskim dosadama, znalcima i prevarantima.
 
@MOMOSARIC Nije mi devojka da se dopisujem sa njim!Po meni takav kupac je poprilično neozbiljan, možda je u pitanju i neki klinac koji nema veze sa životom.Meni nije teško da ceo dan vrtim brojeve telefona i raspitujem se kada nešto tražim, pogotovo što mi poziv ne oduzima mnogo vremena, sve se sazna i čuje u nekoliko minuta.
Komunikaciju preko maila, Vibera i ostalog koristim kada mora tako, neke firme neće drugačije da komuniciraju a da šaljem nekome čiji me oglas zanima ne pada mi na pamet niti ću takvima da odgovorim.
 
Slazem se sa Maticem, sve je tako.
Poruke su za robote i za ljubavne parove.
Kad pricas sa covekom drugaciji je dozivljaj.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Tako je, plus možeš lako da skontaš ako laže.Kada na svako pitanje odgovor kreće sa paa...
Na primer da li je auto havarisan?Paa nije!A zašto to PA?Pa znaš jeste bio malo čuknut ali to je sredio kumov dobar drugar koji vikendom sređuje limariju na autima, ispolirano, sređeno, znaš mnogo bolje nego novo...
😂😂😂
 
Kada prodajem slikam svaku ogrebotinu, napisem lepo sta ima da se radi i zameni ako ima nesto.Cuvam i racune od delova.

Jedan hteo da kupi plug od mene da dodje uvece, lepo mu kazem da dodje preko dana i da lepo pogleda plug kada se vidi.

533 kada smo prodavali zvale razne budale, jos me probude u 6 ujutru. Pa pocne ima za manje i takve nebuloze. Samo ih odjebem kazem idi kupi kad ima za manje. Cena je fiksna i nema spustanja, dovidjenja.

Nepeglam se mnogo sa njima, smaraju mnogo.
 
Drug juce bio do mene sa ocem,svidja im se B8 Passat a njegov cale malo korpulentniji i dosao da sedne i proba ga.. kaze e ovo je za mene a ima ga 150kg i danas idu da gledaju na placevima sta ima.. kad smo trebali da kupimo auto bili do Kg-a prema Kraljevu sto imaju placevi i gledali prvo Opel Insigniju ono nalickano napickano sija se,a u medjuvremenu stize jedna bela u fullu ja otvorim gepek ono lisce od orasi ko zna gde to stajalo ali jos nije sredjena bila za prodaju,plus copavac jedan i lik kao taj auto treba da dodje i vidi jedan decko ako vam se svidja mozemo da se dogovaramo... mislim se nema od toga nista i na kraju kupimo od coveka iz Paracina njegov licni auto bio mom stricu odlican prijatelj.. jbg svasta ima da se vidi i za sta sve ljudi traze neke nerealne cene

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
Ko je kupio dobar auto na placu živi u bajci :D
 
i ja to kazem,zato nisam ni hteo da ih obilazim vise

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Moj stric birao auto 6 meseci, on zena i troje dece, mlatili se autobusom, pesacili za to vreme...
Na kraju ode u Nis na plac kupi Avensis i na putu za Bg zakuje motor

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja kupio tri auta sa placeva u pančevo . Opel insignia 2.0 163 ks
Mercedes A 180d
Bmw x1 2.0sdrive
Svi su bili dobri bez ikavih problema sem normalnih radova oko održavanja. Bmw i sad vozim . Naj očuvaniji i najlepše se vozio opel . Od ova tri auta i po materijalima u kabini i opremi je bio najbolji . A apsurd je sto na opela sam ustanovio da je bila vraćena km oko 70000km . A auto je bio kao nov i isao je bez problema. Na kraju jedva ga prodam za 7000 eur 2014 godiste. 6 godina star. Jer ljudi ne vole opel.
 
Bolje da ne stavljam slike šta se sve dovlači :D 5% uzima dobre automobile i to sve preko 10k € ovo do 5-6k je mahom vadjeno iz prese :D Dobar auto i preko košta niko ne poklanja,a to se preprodavcima ne isplati.

Komšijinom klincu smo dovukli Astru H OPC sa uništenom levom stranom.Limar 600€,farbar je vratio u fabriku za 1200€,na mehaniku otišlo još 700€.Eno je Astra kao čaša nude i po 7k € :D a njega nije izašla ni 4k.
 
Tako je, plus možeš lako da skontaš ako laže.Kada na svako pitanje odgovor kreće sa paa...
Na primer da li je auto havarisan?Paa nije!A zašto to PA?Pa znaš jeste bio malo čuknut ali to je sredio kumov dobar drugar koji vikendom sređuje limariju na autima, ispolirano, sređeno, znaš mnogo bolje nego novo...
😂😂😂
Ima ljudi koji drugacije razmisljaju po tom pitanju , nemora da znaci da je neko neozbiljan kupac i slicno . Poruke imaju desetine prednosti . Napisem ukratko sta me zanima . Ako je nepoznat , obicno dobar dan , i konkretno pitanje . U momentu kad je meni na redu da me to zanima , druga osoba , mozda radi nesto , odmara, slusa nekoga , prica sa nekim drugim drzi nesto , ...be mozda , otkud znam , i sad on mora bas prekinuti to sto radi i voditi razgovor samnom . Ili radim nesto , posvetim se necemu , ili odmaram ,ili sa porodicom , sa prijateljima , mozda je dobra pjesma na radiju , taman posla da prekidam pa da divanim snekim kome je tad to palo na pamet.
Onda obicno neznam napamet podatak koji je neko trazio , pa svejedno mora cekati da provjerim pa mu javim .
Znaci napises kratko sta te zanima , druga osoba kad ima vremena provjeri , napise konkretan odgovor , pitanje ,..i to je to .
Kao da neka stojim ,sjedim bez veze i cekam ko ce me nazvati na telefon?
 
Ako me ista nervira to je kad radim snekim nesto , npr neki majstor mi dodje nesto da nspravi , uradi , i ja tu drzim nesto , ili mu pokazem , cekam da zavrsi , a njemu malo malo zvoni telefon , i on se javi , prica , a ja stojim , cekam .
 
Nazad
Vrh