Kada niste u traktoru, vozite

Rav 4 dizel 2007-2010 ako zna neko neki da preporuci da je zaprodaju. Za atar najvise mi treba.

Sent from my WP5 using Tapatalk
 
Lord Ogy imao navedenu toyotu 2007 godište s 2.2 d cat motorom 130 kw, bio sretan kad sam je kupio i jos sretniji kad sam je prodao, taj 2.2 d cat motor skup za održavanje a i auto ko auto je skup za održavanje a potrošnja 9.5,10 l, na kraju je mjenjao za vw tiguana 2011 razlika nebo i zemlja i korist tiguana ugl meni da daruje tu toyotu s tim d cat motorom odbio bi je, koliko sam cuo da je puno bolja verzija te toyote s 2,2 d4d motorom 100 kw i jeftiniji motor za odrazavanje
 
Lord Ogy imao navedenu toyotu 2007 godište s 2.2 d cat motorom 130 kw, bio sretan kad sam je kupio i jos sretniji kad sam je prodao, taj 2.2 d cat motor skup za održavanje a i auto ko auto je skup za održavanje a potrošnja 9.5,10 l, na kraju je mjenjao za vw tiguana 2011 razlika nebo i zemlja i korist tiguana ugl meni da daruje tu toyotu s tim d cat motorom odbio bi je, koliko sam cuo da je puno bolja verzija te toyote s 2,2 d4d motorom 100 kw i jeftiniji motor za odrazavanje
Imam noviju rav4 ali benzinac 2017to, imao samo corolu verso d2d 2007, nikada nista sa motorom a isao je kao djavo, redovno odrzavanje, kada sam ga prodao nesto je pumpa ona drukalica znala da upusti gorivo pa je morao da krug dva zavergla duze da bi sastavio. Prodao ga sa 260 000 ,uzeo ga sa 197000 predjenih km. Jos se voza po gradu , vidajm je a proslo 4 godine od kada sam je prodao.

Sent from my WP5 using Tapatalk
 
Lord Ogy imao navedenu toyotu 2007 godište s 2.2 d cat motorom 130 kw, bio sretan kad sam je kupio i jos sretniji kad sam je prodao, taj 2.2 d cat motor skup za održavanje a i auto ko auto je skup za održavanje a potrošnja 9.5,10 l, na kraju je mjenjao za vw tiguana 2011 razlika nebo i zemlja i korist tiguana ugl meni da daruje tu toyotu s tim d cat motorom odbio bi je, koliko sam cuo da je puno bolja verzija te toyote s 2,2 d4d motorom 100 kw i jeftiniji motor za odrazavanje
Drugar ima tu od 100 kw i prezadovoljan je. Potrosnja mu je oko 7 lit.
 
Za atar koristimo rav4 2.0 dizel, 2005 god.. trosi oko 8-9 lit komninovano atar i gradska(seoska) voznja..
Drugi auto Kaskai 2015 god, 1.5dci 110ks.. za sada bez mane i problema ( uzet sa 30000km, sada ima blizu 100000km) potrosnja smesna, 4.5-5 lit
 
Za atar koristimo rav4 2.0 dizel, 2005 god.. trosi oko 8-9 lit komninovano atar i gradska(seoska) voznja..
Drugi auto Kaskai 2015 god, 1.5dci 110ks.. za sada bez mane i problema ( uzet sa 30000km, sada ima blizu 100000km) potrosnja smesna, 4.5-5 lit
Slicni smo, imali Rav 4 trosi kao tenk i na auto putu na 110-120 trosi 7l.
Kadjar sad isli na kopaonik isti motor kao Kaskai po brdima skroz natovaren i potrosnja 6.1-6.2l. lokal oko 5.
 
Kadjar i kackaji su bliazanci ista platforma vešanje ogibljenje motori,samo kadjar je bolje prilagodjen za krupnije vozače ,još ako može da se nadje očuvan primerak sa 1.6 dizelom to je pun pogodak,nekažem da je 1.5 loš ali 1.6 je vrh što se motora tiče.
 
Kadjar i kackaji su bliazanci ista platforma vešanje ogibljenje motori,samo kadjar je bolje prilagodjen za krupnije vozače ,još ako može da se nadje očuvan primerak sa 1.6 dizelom to je pun pogodak,nekažem da je 1.5 loš ali 1.6 je vrh što se motora tiče.
1.6 врх што се мотора тиче? Можда кад купиш новог па до 100 000 км. Испод 2.0 или 1.9 тди некад код Волксвагена не треба гледати. Поготово не Тигуана испод 2.0. Ако се купује ново да се вози 3-4 године онда ок.
 
Kadjar i kackaji su bliazanci ista platforma vešanje ogibljenje motori,samo kadjar je bolje prilagodjen za krupnije vozače ,još ako može da se nadje očuvan primerak sa 1.6 dizelom to je pun pogodak,nekažem da je 1.5 loš ali 1.6 je vrh što se motora tiče.
Ja sam uvezao sam mog,zatim sestri i zetu uvezli i na kraju njihovom kumu 3 kadjara ove godine. Razlika Kaskai je 10% na carinu za potpuno isti auto .
Sestra je platila ravno 1000e vise za isto godiste,stanje i opremu mao i moj samo kupovan pred leto, da bi kum na kraju u septembru morao da spusti kriterijum za kilometrazu i manuelni da bude jer su im cene bas skocile.
Tog 1.6 mi je drug rekao da zaobidjem.
U Dasterima preko 200 000 km sam presao sa 1.5 i stvarno su bas zahvalni.
 
Da li je neko imao iskustva sa X3 177 ks,kakva su iskustva?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Da li je neko imao iskustva sa X3 177 ks,kakva su iskustva?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Које годиште? Ја сам недавно продао један Бмв тешка срца. Ауто је служио без икаквих проблема али је и одржаван по пс,увек на време чак и превентивно. Сада сам узео другу марку,видећемо дал ће служити тако.
 
Slažem se i sa putinom i ja više volim veće kubikaže al 1.6 starniji brži ,mali potrošač isto.jeftin mali servis,veliki servis nemaš ima lanac,bila su u razmatranju kad sam uzimao i kadjar i kakckaji i svi u diskusijama vozača i kod nas i na stranim portalima nahvalili više 1.6 ,nikakvi problema dosad sa motorom.
 
Које годиште? Ја сам недавно продао један Бмв тешка срца. Ауто је служио без икаквих проблема али је и одржаван по пс,увек на време чак и превентивно. Сада сам узео другу марку,видећемо дал ће служити тако.
2009

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
2009

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Ако је километража мала,редовно сервисиран и уредно ауто нема проблема. Лимарија одлична,управљивост одлична, цена делова ту и тамо као код осталих. Ја за 4 године нисам ништа поправљао осим редовних сервиса и замене амортизера. за то време прешао је 100 000 км. Ал узет у салону са веома мало километара. Мислим да преко 200 000 ако није редовно одржаван онда је велики проблем.
 
Slažem se i sa putinom i ja više volim veće kubikaže al 1.6 starniji brži ,mali potrošač isto.jeftin mali servis,veliki servis nemaš ima lanac,bila su u razmatranju kad sam uzimao i kadjar i kakckaji i svi u diskusijama vozača i kod nas i na stranim portalima nahvalili više 1.6 ,nikakvi problema dosad sa motorom.
1.6 који сам ја имао и 2.0 у истом временском периоду се нису могли поредити ни по потрошњи ни по стартности,а и сервиси су били ценовно исти. 2.0 на аутопуту је трошио 4-5л и могао да иде 200 без проблема,1.6 је трошио 8 л а ако идеш 150 оде на 10л лагано. слаб мотор за те тежине аута и то је то. Ја не бих 1.6 ставио у ништа веће од рено клиа. Али нажалост сад у СУВ ставе 1.0 мотор. То кад сам видео слошило ми се.
 
Nazad
Vrh