Kada niste u traktoru, vozite

Ja kupio dashcam kameru i ugradio u auto...😀
Pa nek ide kud hoće...
Putujem oko 60km do posla, a bezobrazluk i prokletinja u narodu se najprije pokaže na "sportskoj priredbi" i saobraćaju...😂
 
Pa to sam i kazo, kad je vec prihvatio krivicu bolje da mu dao 50e nego ovako sto je uradio
Добро сада јеси јер си написао "када је прихватио кривицу":). То није требао да ради. Нису возила исте категорије где овакве штете често буду обострана кривица. Можда је боље да је ишао код судије за прекршаје.



ПС

Ја сам једном давно прихватио кривицу (јер сам био под стресом) иако су сведоци говорили да нисам крив. На суду сам објаснио судији (судија је била разумна жена) и на основу догађаја и скице полиције јој објаснио да нисам ја крив. Лепо ми каже, добро промени исказ јер је ово што говориш тачно...будала, нисам хтео да променим исказ и платио сам то кроз скупље осигурање., а могао сам да не платим ништа.
 
Poslednja izmena:
Добродол, качи ситуације у саобраћају ако можеш. Сигурно их буде. Мене данас изгура камион сточар, мајтор сече пуну линију и блене у телефон. Срећа брзина 30-так км на сат. Ни сам не знам како сам изашао из канала.
И постоји велика вероватноћа да долази сутра код мене на утовар, има нешто да га приупитам
 
Jutros na kružnom toku u Pećincima, Jedna Šapčanka sa Golfom IV , ja u krugu i skrećem prema Šimanovcima, i vidi da sam u "krugu" ladno prolete ispred mene i još mi maše rukom !!! 😃
Neka "lujka", imala vezanu šarenu maramu na glavi, koliko sam uspeo da vidim... 😂
Zezaju me ova dva moja omladinca što putuju sa mnom, da joj se sviđam, zato me " isekla" i mahala mi ...😅
Još sutra je moj "red" da vozim, i fala Svevišnjem, onda oni preuzimaju, a ja mogu da se " umivam" i ujutru i popodne do mile volje, zevam okolo ili dremam...🍻
 
Poslednja izmena:
Raspitao sam se, možeš da snimaš saobraćaj sve dok taj sadržaj ne objavljuješ nigde, jer može neko da pogleda pa da te tuži za kršenje privatnosti..Ako se nešto desi, nezgoda, ćutiš i ne spominješ snimak dokle god policija ne dođe, obavezno, neće da prizna, pred policijom kažeš da imaš kameru u autu i da ustupaš da skinu snimak, kao dokazni materrijal das nisi kriv i da bude dokaz tvoje nevinosti na Sudu...E onda bukvalno onog drugog učesnika nezgode "patosiraš" jer ne mora da bude snimljeno detaljno, on ne zna šta je na snimku, garantovano pristaje na bilo kakvu nagodbu samo da se izvuče....Ni slučajno prećutati postojanje snimka pred policajcima, Sudija ima diskreciono pravo da ne prizna snimak kao dokaz na Sudu, ako kasnije kažeš da ga poseduješ, znači da si prećutao iz nekog razloga, i može snimak da se veštači, da li je autentičan, i da u međuvremenu nije na bilo koji način njime manipulisano, skraćivano, montirano.....
 
Zar nije bilo logicnije I jeftinije da si mu dao pare za taj retrovizor I cao djaci

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
To je bilo pre par god, nisam nista znao o tome kako funkcionise.
Koliko covek u trnutku moze biti ne promisljen i naivan, ne znam nista a ne pozovem nikog da pitam.
Nisam zato sto su me panduri ubedili da je to samo malo skuplja polisa na narednoj registraciji i to je to.
Nije otisao ceo retrovizor, samo staklo ispalo i puklo na 3-4 veca dela.
Jbg, kontao sam nek me rebnu 2-3 crvene pa sta da radim, to mi jeftinije nego da mi pisu krivicnu...
Meni nikako nije bilo jasno za sta 40k dinara??


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Na preksrsajnu sam mislio ili kako se vec zove kazna iz saobracaja, znas na sta sam mislio, nemoj me mustrati.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Stiglo pojacanje
868db6f54582f5b892543ddf2dd3284b.jpg


Послато са SM-A325F помоћу Тапатока
 
Da li, mozda, eventualno, kojim slucajem, neko od forumasa poseduje Mercedes W212? 😁 Imam par nedoumica koje zelim da razjasnim.
 
Javili danas sa tehničkog pregleda da odnesem polisu, broj t.r i Sličnu kartu kako bi mi uplatili pare od više uplaćenih sredstava za polisu osiguranja. 😁
 
Гледао на сат-у, ипак ће подићи цене осигурања кад им нбс дозволи. Можда и до краја године. Све осигуравајуће куће су се договориле и спомињало се картелско удруживање само нема ко да покрене истрагу. Ко може нека погледа последњу емисију.
 
Vozio sam se dosta u CX7 sa benzincom od 3.0. auto je dosta dobar, nije na nivou ML-a ili Q7 ali se vidi da je visoka klasa pa bar u pokušaju..
CX5 sada već dostiže veličinu nekadašnjeg CX7..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Moze neka preporuka za Suv neki, tipa Nisan Qashqai, Kia Sporage ili vec nesto trece, tu od 2012 g pa koju godinu i mlade, svaka pomoć bi mi dobro dosla
 
Nazad
Vrh