Kada niste u traktoru, vozite

Kada sam kupovao pre par meseci ideja je bila Sportage,Tucson.. Sasvim slucajno ispred neke carde izlazim iz kola i stoji Kuga. Zagledam je nije los auto pa moglo bi i to uci u obzir. Sedam unutra, listam oglase ima jedna u NS poput ove napolju. Zovem coveka kad se ispostavi da sedimo u istoj kafani i da je to ta sto je napolju. Dogovorimo se u par rec probami to je toi. Do sad je presla11000 kod mena kupljena sa 108000. Za sad za svaku pohvalu, 150ks, 2.0 hdi.
 
@mirosti Treba sebe da častim jednim besnim autom jer trenutno teram mašinu koja vredi kao krilo teške drljače. 😂
Sve mi nešto žao da calujem pare kada može da se kupi neko korisno gvožđe. 😂
 
ako hibrid onda A7 s line ovaj noviji ubica kako izgleda
ja sam isto pre za neku masinu sto ce da me sluzi za posao nego za auto

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Koliko kosta na godisnjem nivou u proseku odrzavanje jednog 10 godina starog Audija, Bmw ili Mercedesa?
Razmisljam da promenim mog golfa za jednog premijuma ako im odrzavanje nije astronomsko.
 
E i ja bih uzeo Audija Q5, kada bih znao to, a koliko sam se raspitivao i citao, skupo u pm. Posle svih ovih procitanih poruka, tek sad ne znam sta cu😂🤣🤣, hvala ljudi
 
ja sam imao mitsubishi pajera intercoolor,to nije znalo da stane nigde.. reduktor -menjac,blokada diferencijala,bio bele boje ja ubacim nemca pticara unutra kad dodjem kuci iz polja a on nije vise beo ne vidi se od blata koja boja,kad video cale dobro se nije slogirao kaze aman sta si mu radio... jednom se zaglavio bio torpedom orao pao mrak zove me ja sednem pa preko oranja zakacim ga i vuce kao mrcina..

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh