Kada niste u traktoru, vozite

Dobro sam napisao,nisam pogresio.Da mi sve rade radnici onda bih ja ganjao nesto sa ML oznakom po ataru,a ne Nivu...
Preveliki su mi ti automobili za švrćkanje po gradu tipa L200,Hilux.
 
Treba mi ali mislim da je mnogo prakticnija auto prikolica nego tovarni prostor na tim dzipovima. Prvo,auto prikolica je niza za utovar (npr,bure od 200 lit,lakse ledjima),drugo ima skoro metar visoke stranice(zbog kabastijeg tereta..)Ti auti su oko 5 m dugacki,po gradu ih svi parkiraju pored puta,niko se ne trudi da stane na parking mesto.
 
Treba mi ali mislim da je mnogo prakticnija auto prikolica nego tovarni prostor na tim dzipovima. Prvo,auto prikolica je niza za utovar (npr,bure od 200 lit,lakse ledjima),drugo ima skoro metar visoke stranice(zbog kabastijeg tereta..)Ti auti su oko 5 m dugacki,po gradu ih svi parkiraju pored puta,niko se ne trudi da stane na parking mesto.
To je zato sto nas bole ...... kad vide dzipa svi misle da smo mafijasi,a mi se brzo naviknemo i tako se ponasamo :ppozdrav:
 
Ovde neki ljudi su zaljubljeni u isuzu d-max i obozavaju ga... sad ja ne znam (Spajkiju je to opet - kao i ovi ostali - prevelik auto, ali no).
 
Kad ste vec spomenuli dodge ram,ima jedan u indjiji,bas je mocan...al mene je fasciniralo sto sam u novom sadu jedno vreme vidjao dodge al malko duzi i to sa onim veeelikim gumama,malte ne ko monster truck,i to svaki put parkiran na drugom mestu u bul cara lazara...znaci da ga baja redovno vozi po gradu i treba mu minimum dva mesta da bi se parkirao,ja jedva nadjem jedno...jeste perverzija al za americke avenije i pustinje...
 
Mislim da kad bi imao kes za davanje na takvo uzivanje bio bi to dodge ram. Sa 5.9 l. I samo paprika.
Ja bi se ipak odlucio za za hamera,kad ga pogledas uzivo strava je ,kod nas je dolazila jedna zena u posetu roditeljima sa njim,sirok,visok ,lepa boja potrefljena za njega[nije kao vojni al slicna boja ] ,da je dobar ,dobar je.
 
Cudo da jos niko nije spomeno helikopter...ipak bi sa njim bilo merak obilazit njive a poslije ga nemoras prati od blata :ppozdrav:
 
Cudo da jos niko nije spomeno helikopter...ipak bi sa njim bilo merak obilazit njive a poslije ga nemoras prati od blata :ppozdrav:
Министар војни (бивши) хтео лепо да изнајми сателит ал' није довољно дуго његова опција остала на власти па га мал' не стрпаше у затвор. А лепо си мого од куће да гледаш (у реалном времену) сваки педаљ свог поседа.
 
Nazad
Vrh