Kada niste u traktoru, vozite

@daner

Mozda je kod tih madjara bila toyota Tundra.
Ona je dosta jaca i veca od hilux-a.
 
Pantelija to je pomodarstvo. Ko god se malo ogazdio u mojoj okolini je kupio Land rover frilender, a ove velike gazdurine sa par stotina hektara furaje te džipove kamionete. Jedan kupi, a ostali ga kopiraju. Isto se dešava i sa led svetlima, kovanim kapijama, metalnim hangarima, stavljanjem duplih točkova, stavljanjem uskih točkova, pvc stolarija na kućama. Sve se radi iz pregleda.
 
Стављају и терају људи шта ваља, кад имају да приуште себи

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Pantelija to je pomodarstvo. Ko god se malo ogazdio u mojoj okolini je kupio Land rover frilender, a ove velike gazdurine sa par stotina hektara furaje te džipove kamionete. Jedan kupi, a ostali ga kopiraju. Isto se dešava i sa led svetlima, kovanim kapijama, metalnim hangarima, stavljanjem duplih točkova, stavljanjem uskih točkova, pvc stolarija na kućama. Sve se radi iz pregleda.
Sve to što si naveo je ok, al gde nadje Pvc stolariju, pa logično da ljudi menjaju stolariju, neće držati drvene prozore ako su loši.
 
Pocerina jeste :off_topic: ali ti moram odgovoriti. Kada si video nekog da je stavio nove drvene prozore? Kod mene u selu verovatno sam jedini koji je stavio nove drvene prozore i salukatre. Svi furaju plastiku i puna su im usta iste koliko je hvale. Vazno je da ne mora da se odrzava.
 
I ja sam stavio novu pvc, ne zato sto nekog kopiram, već jednostavno smatram da je bolja, jednostavnija za održavanje, dugotrajnija, a i lepše mi izgleda. Mada svako ima pravo na svoje mišljenje.
 
Bratic ti si bas nesto frustriran?Pa sto je neko ako radi i hoce da da malo na zivot odma tajkun neki ili nesto...Ne razumem,ako mogu ja cu kupovati bolje i novije da to jos bolje uradim a i lakse,kratak je zivot koraca brzo...
 
Kod mene je nedavno stigla ovakva masina.
New Tiguan 4motion, 2.0 150 ks, manuelni menjac, gume 215/55R17, paket opreme comfortline +.
Celokupni utisak do sad je vise nego ::super::
 
O cemu vi ljudi pricate?Sa takvim off road masinama mene bi bilo zao da ga ,,teram" po ataru.Auto od 20 i kusur hiljada eura da becim po njivama pa vi morate da imate bas dobar kapital kad se toliko razbacujete.Kad je takvo blato i ostale pizdarije pa gde ces iz kuce u krevet sa zenom a ne po vukojebinama.Razumem da se malo izluftiras i izdivljas al opet kazem sa masinom od toliko para bar ja nebih.Kupis lepo neki lom do 1000e i da ti nije zao ni za sta kad sjebes na njemu.Primer..jugom sa Floridinim 1.3 motorom sam prolazio gde je lada nasela al ipak ima i do vozaca tako da ne vidim neku potrebu za tim lepim dzipovima da se ganjaju po ataru.Dajte neki link za ubacivanje klipova.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
Ja ne mislim da kupim nov auto za 20 i vise hiljada evra i da ga ganjam po ataru,isto tako mi ne treba ni neko groblje.Ja sa Nivom prelazim oko 12000-15000 km godisnje a dobrih 40% su po ataru.Za tu svrhu mi treba dobar terenac a opet ne prevelik za vozanje po gradu.
 
Micubisi L200 ili toyota hilux,samo gledaj da ima sasiju.

Auu drugar uzeo audi a4 najnoviji,ono je spermanje kakav je i spolja i iznutra,bas mi se svidjaju ovi noviji modeli.
 
Spajki predje 5000-6000 km po ataru? Jel ti radiš njive u Rumuniji ili nešto nisi dobro izračunao?
 
Sto nije dobro izracunao ?
Znao sam potrositi rezervoar goriva za 48h na Nivi u obilasku atara i radnika. Sa tim rezervoarom moze da predje oko 350km.


Maticu i Bojceticu batalite, onda samo da li 542 ili 549 koji sa 2 zmajevke ide brze od 892. :osmeh:
 
Ja trazim neki mercedes benz 250d ili 300d ali 124ke... Treba mi zbog auto prikolice... A i za atar...
 
Nazad
Vrh