Kada niste u traktoru, vozite

Ja se Nivom vozim svuda.U jesen kada repa izadje iz atara a treba obici psenice i glodare,najcesce bi pozeleo neki tenk sa gusenicama da imam.Tu mi do izrazaja dolazi Niva,ide i preko oranja sa 4 osobe bez problema.
 
Pogledajte šta se tera po Siriji to vam je reper za dobar terenac.
Kod nas je poslednji krik mode Mazda Tribute i Ford Maverik tj isti je auto u pitanju.Cena im je 3500-4000 ali su ko lutkice kod nas ih donosi čovek iz CH može biti i radni i paradni.
Teraju ih po njivama ali ove godine zbog suše nbije se baš moglo oceniti kakvi su u blatu,inače kod nas je teren kada padne kiša katasrofa od blata.Ja sam se kombijem u sred leta zaglavio ,uhvatio me pljusak i aj zdravo .
 
@yt1rdi: ја нисам био на тим таласима али свеједно поздрав је исти коришћен :) 73 у максимали...
и наравно хвала на сугестијама свима,можда нисам баш прецизно дефинисао не мислим да са њим идем по шуми и у обилазак њива,евентуално неки силазак са пута у не толико екстремним условима,снег који баш и не очисте сваки пут на време,а уједно и да се вози свакодневно,па ми је зато занимљива та варијанта да кажем мини џипа.
 
Samo golf 2,dizel i podignes zadnji kraj i dobre kramponke gume,prolazi i gde Niva ne moze... Ja i burazer godinama cepamo dvojke po ataru i bez problema...
 
Kad vec spominjete Amaroka. Jednom velikom gazdi sam skidao 2.2ha zobi, drzi konje iz hobija pa i zob posijao. Ljudi su za 10-etku, oko njive ima neko drvece, kaze odmakni se slobodno 1m, ostavi zob, nemoj da zapnes kabinom.
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Ma ja se salim, jos mi milo... :bravo: Da, Tuareg, Q7 i Cayenne nose isti taj V6. Ma i ja bih se pokajao da sam uzeo 2.0, sreca pa se nije ni ukazala prilika ranije nego taman sad kad su poceli da rade 3.0
 
Ja kad bi mogao , kupio bi Ford Rendžera 2.2., mislim da je najlepšsi a i cenovno najpovoljniji, a ako neko zna da pravi Pik-kapove onda bi to trebalo da bude Ford
 
I Ford je bio u opticaju ali nije bila neka razlika u ceni ako bi uzeo njega sa jacim motorom i da je automatik. Pa posto imam golfa 2 resio da ne menjam marku...

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Pre 4-5 godina madjari su dolazili u nas atar preko zime i vrsili snimanja neka, trazili naftu. Samo su cepali toyote xiluxe, ljudi moji ona prolazi lagano gde se belorus skoro zaglavi.Po mokrom oranju picili , to su uvale od pola metra iza njih ostajale ni jedna stala nije. Gume su imali sa nekim krakponcinama . Zlo od auta

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Mislim da ti je bolje uzeti Tucsona. Santa F je teska I mislim da je slab taj 2.0 motor u njoj.

I ja sam mislio da je slab taj motor za tu tezinu, ali ispade da nije. Kupio ga burazer od mog dobrog druga i ide bas dobro. Ja ga doduse nisam vozio, ali ga drug detaljno testirao i kaze da bas dobro vuce. Jedino sto je mnogo lenj ispod 1500 o/min, ali kad prebaci te obrtaje onda vuce samo tako. Kaze da mu je potrosnja prosecno 9 l.
 
Mislim da ti je bolje uzeti Tucsona. Santa F je teska I mislim da je slab taj 2.0 motor u njoj.

Citao sam na stranom forumu da Tucson ima problema sa menjacem, jer navodno nosi menjac sa manjeg modela Hyundai-a. Gabaritno mi vise odgovara Santa Fe a i 2.0 crdi motor zbog registracije. Imao sam u ponudi povoljno ML 320 ali ipak je cena registracije prevelika.
 
O cemu vi ljudi pricate?Sa takvim off road masinama mene bi bilo zao da ga ,,teram" po ataru.Auto od 20 i kusur hiljada eura da becim po njivama pa vi morate da imate bas dobar kapital kad se toliko razbacujete.Kad je takvo blato i ostale pizdarije pa gde ces iz kuce u krevet sa zenom a ne po vukojebinama.Razumem da se malo izluftiras i izdivljas al opet kazem sa masinom od toliko para bar ja nebih.Kupis lepo neki lom do 1000e i da ti nije zao ni za sta kad sjebes na njemu.Primer..jugom sa Floridinim 1.3 motorom sam prolazio gde je lada nasela al ipak ima i do vozaca tako da ne vidim neku potrebu za tim lepim dzipovima da se ganjaju po ataru.Dajte neki link za ubacivanje klipova.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh