Kada niste u traktoru, vozite

Мени досад на граници још ни једном нису тражили документацију за возило као ни возачку дозволу. Ни на излазу а ни при улазу. А питам се баш шта би било кад би ми тражили.....апс?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Imate neki dobar servis za remont dizni na autu? U pitanju je passat b6 2.0 2005 god, zvao Zeravicu, ako su Simensove dizne njih ne rade.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam radio prosle godine remont dizni na Mazdi 6 jer je auto mnogo dimio. Platio sam remont 500-600 eura i dim je skroz nestao i bio sam zadovoljan ali je sve to kratko trajalo. Posle 3-4 meseca je opet bilo sve isto kao pre remonta. Remont dizni je radjen sa Italijanskim uloscima a od njih postoje i neki kvalitetniji koji su nesto skuplji. Odlucio sam se za kupovinu original Denso dizni koji su bili nesto preko 1500 eura i od tada motor radi kako treba. Presao sam od tada 20.000 km. Imam jednog decka koji mi odrzava automobile i bas se razume i rekao je da je remont dizni od danas do sutra jer nikad se ne moze uraditi da budu kao fabricke sto sam i iskusio na sopstvenoj kozi.
 
Ozbiljniji majstori uglavnom i preporučuju kupovinu novih dizni.Jeste da košta ali ne možeš baciti auto na otpad zbog toga.
 
Jedna dizna je oko 80000din a da menjam sve 4 mislim da mi se ne isplati, jer sad pasat kao moj moze da se izme za 6500E.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Kod nas u susednoj Prigrevici resavaju te dizne. Koliko kosta zaista ne znam, vozim benzin-gas kombinaciju pa nisam upoznat sa cenama dizela.

@Daner
Slazem se potpuno. Za 500e koliko sam ulozio u Astru, auto sada ide kao nekada tj kada je imao godinu-dve starosti. A kada uzmem u obzir koliko sam ustedeo voznjom na plin ispada da je auto zaradio sam sebe.
 
Raso,sta se d...tu zovi Sabac i uzmi polovne..Za cenu novih imas da menjas par puta...

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Uzmi polovne i ne brini trajace te sigurno duze nego remontovane i to po povoljnoj ceni..

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Kakva su iskustva sa Alfom 147 1.6 120ks? Ja planiram sebi da uzmem a zeni cu verovatno Reno Megana...
 
Nazad
Vrh