Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Vozim skodu roomster 1.9 tdi vracao sam se jutros iz NS u 1h posle ponoci i na nekim mestima je bilo i do -22. ide dizel nista mu nesmeta
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ja vozim Škodu Octaviju tdi 90ks kad išli na more,merio potrošnju 4.5litara/100km(pun gepek,3 osobe, preko BiH) :D :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Lepa afrika prava penzionerska ::namigivanje:: (sala mala). poz za kolegu bajkera :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

:D ma dobri ste sto se tice auta, znam i ja sta valja iduci auto nece biti ispod 100 konja to znam ali tak mi je ispalo i ja sam zadovoljan i sa golfacem a to sto neki pricaju da voze auto od 150 ps sa osam litara na 100 km he he he he he :D nema od toga nista osim ako nije kakav pumpe dize ili nekakav common rail, imao sam bmw 325i sa 178 ps i isto 325e sa 136 ps pa da vam velim koliko trose zbilja, uh idu kao helikopteri a samo malo manje trose od njega, he he he... a slazem se sa kolegom u vezi plina, imas kola od 300 konja ::novac::... pa vozi ga bato na benzin a ne na plin....
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

xexe ovde su ljudi srecni shto im je upalio upalio dizel na - x ... dok sa benzincem o tome u opshte ne razmisljash ... dizelu cim popusti kompresija malo ima probleme sa paljenjem a benzinac da je za generalnu pali zimi na zub ...

a to da neko neveruje da 150 ks auto moze da trosi 7-8 litara slobodno neka dodje .... nemojte porediti bmw koji trosi ko rastelovan tenk( bmw pravi extra kola al ne bash ekonomicna)

letos mereno 7.1 litra na otvorenom putu sve vreme za jedan dan sam preshao 400km(ishao na svadbu ...), sipao do vrha rezervoar, resetovao kilometrazu i kad sam doshao kuci ponovo do vrha sipao i preracunao znaci pri brzini od 100km/h 7.1 potrosnja ... i sad hvale neshto dizele ... pa dizeli 2.0 trose 6 litra na otvorenom a ja sa 20 god starim benzincem 7.1 ... znaci vozimo se skoro po istoj ceni tj vozicu se duplo jeftinije od tog dizela kad stavim seqvent i brze naravno :)

a ona izjava je malo bezveze vozish jak auto i ako si faca vozi na benzim ... mislim ne treba komentarisati ...
pa pogledajte nova kola imaju li i jedna ispod 100 ks ? 150 ks sad ima prosecan porodican auto a nekad je to bio pojam

evo slikao sam letos prosecnu potrosnju na bord compjuteru do NS i nazad

egbgn9.jpg


jel treba i svakoga posebno da provozam da vas razuverim :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Georgije ja mislim da clan Markan no1 vozi gsr-a. Lep je to motor.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Nije moj, malo sam mator da se vozikam ovakvim masinama. Pored opel suze karavana vozim bicilet sa cak 21 brzinom ali polako. Vidim da pricate o motoru pa ajd da stavim sliku da i drugi pogledaju.
 
Nazad
Vrh