Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Za zimsko vreme potreban je zimski auto
16jq8g.jpg

naravno diesel, a za izlazak u grad opet gradski auto
33x98js.jpg

ponovo diesel, ko voli nek ...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

po meni je trenutno sad od limuzina opel insignia best bay 19000 eur nova sa 1.6 115 ks

a shto se tice unutrasnjeg i spoljasnjeg izgleda parira duplo skupljim kolima ...
jedan drugar vozi passata 2006 god a jedan je kupio insigniu ... znaci passat je ko konjska zaprega naspram nje ...

http://autoworld.files.wordpress.com/2008/04/opel-insignia-photo.jpg
http://www.babez.de/wp-content/myfotos/opel-insignia-opc/opel-insignia-opc-02.jpg
http://www.insignia-blog.de/wp-content/uploads/2008/06/07-a256736m.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Citroen C5 2.2 HDI break sa cipom 170 ks ,automat. bogami trosi 10-11 lit. A registracija kad dodje kuku lele .
Ali za put i u gepek mogu zenin auto da stavim .

Za konstataciju da BMW puno trosi ,ne bih se bas slozio .Surak kupio novog 323 XD karavan .Letos u Nemackoj trkali se za vozom 250 km limit na satu potrosnja 10 lit. a 4wd i 243 ks .

A kad sednem u Citroena posle njega kao da stojim .
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

isto tako ne volim da vidim ni Alfu dizela. nekako mi ne ide
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

pa jos kada te pitaju koliko to trosi benzina
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

jbg, razlicita auta, razlicita krv. ja kad upregnem caletovih 192 cistokrvna bavarska konja uopste ne gledam u onu skalu potrosnje. ali to retko radim. vise se drzim moje korse. ali zato nikad ne bih rekao ne ide dizel u VW-a, Fiata, Forda i sl
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

pa ja vozim opela korsu `86-to godiste. 1,2 motor. a cale ima BMW 525 `91. ali ocuvan kao ipod case. i ne prelazi cale, penzioner, sa njim vise od 10 000 km godisnje

@NA
jos uvek gledam, vagam. ovih dana idem da pogledam neku 307-cu. ali tvoja uputstva sam naucio napamet. dodju mi ko Biblija
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

dule nisam bio kod nas na placu dugo kaze mi cale da je stigao focus tddi i jos neki 206 sportak,ali inace je opala prodaja 60-ak %
Post je spojen: [time]1262035704[/time]
_________________________________________________
dule to je standrad prilikom kupovine :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

rekao bih i ja da je prodaja opala, a vidim i da su cene nesto spustili. bar ovi dobri ljudi iz Sapca. sad cu da budem slobodan malo za praznike, pa cu da se promuvam. krajnje je vreme da se ponovim jer mi korsilak sve vise otkazuje poslusnost. ko da je oboleo od ovog gripa, treba mu aparat za disanje
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Koji su to dobri ljudi iz Šapca koji prodaju automobile? Ja takve ne poznajem. :haha: :haha: :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

opala jer su banke digle kamate sa 12% na 20%,narod nema sigurnost da uzme kredit....
svugde je pala cena i na zapadu,manje deru na carini pa je i na placu pala cena.
pre par dana smo za 6500-6700e prodali golfa 4 1.9tdi 130ks 6 brzina,01god,alu felne,navigacija,digi klima i sve ostalo....
 
Nazad
Vrh