Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

mityoo je napisao(la):
todor je napisao(la):
još pogotovo između bečeja i bačkog petrovog sela tek je taj put katastrofa mitijo
Da ta deonica je baš užasna... Tu netreba znak ograničenja brzine.... tu ko sme da vozi brže od 80 taj je lud!

Niste se vi vozili starim putem NS-BG. Deonica između Inđije i raskrsnice Beška-Maradik je užasna, ali ni ostali deo sve do prevoja na Fruškoj Gori nije mnogo bolji.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

misliš na onaj stari put novi sad beograd išao sam i tuda ali ovaj između bečeja i bačkog petrovog sela je još gori
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

oduvek je postajao neki rivalitet n.beceja i beceja.oduvek su oni bili ekonomski jaci nego mi.
ali za puteve koje idu kroz nasu opstinu,mogu da kazem kroz ceo zrenjaniski okrug,su mozda najbolji u drzavi.
bacvanima su uvek bili losiji putevi.i ne samo taj petrovoselski,nego i prema subotici je takav.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Evo ja imam Opel Kadetta karavana 1.6 OHC motor 87'god. i VW Passata B6 Restyling 2001 god oba me sluze samo kadett je vise za polje a ovaj za izlaske
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ljudi nije ni dizek tako jeftin,cesci interval zamene ulja,vise ulja stane,skupa turbina koja brzo strada od loseg goriva....ima tu svasta...
jeste nekad je bilo golf 2 1.6d koji nije trosio ali nije ni isao dok je jugo dosta startniji od golfa dizela.
Sad je potrosnja benzinca i dizela identicna,jeste bolje je dizelas dok je NOV a ne star 5g taj je presao bar 120 000km ili vise....
Jedno opste pravilo(samo je kod nas kontra) dizelas se kupuje NOV a benzinac polovan. :cao:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Kakve veze ima turbina sa gorivom?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Konkretno sam na dizne mislio da stradaju od loseg goriva ali od prilike zajedno odu i dizne i turbina pa popravka dodje 400-600e :cao:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Sta fali autu sto ima pogon na gas. Koliko sam presao kilometara da sam kupovao benzin ne bi presao ni pola od ove kilometraze Opel Suza Karavan 1600i On je meni vec prakticno otplatio auto i ugradnju gasa. Nije puno presao svega 254000 km. 89-godiste potpuno punoletan kao N.A. izvini stariji od tebe 2 godine.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Gas je spas.Pogotovo ko ima u svom autu ugrađen sequent.Voziš,sipaš i ne misliš
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ja sam više za dizel ako se sipa čisto gorivo ređe je menjanje filtera za gorivo a turbinu nemaju svi automobili i dosta dugo traje
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ja sam uvek za dizela

ili nesto ovako
2ngtshz.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

dizel koji nije common rail=traktor,cak ni TDI nije common rail,al zato bruji ko traktor...
od dizela jedino novi komon rejl ali su dosta skupi i zahtevni za odrzavanje,tako da samo benzinac polovan dolazi u obzir.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

North ARMY je napisao(la):
ljudi nije ni dizek tako jeftin,cesci interval zamene ulja,vise ulja stane,skupa turbina koja brzo strada od loseg goriva....ima tu svasta...

Nisi baš u pravu.
Ako redovno menjaš kvalitetno ulje i ne urnišeš dizela on će dugo, dugo da traje.
Ja imam Pasata 1.6 dizela koji je navrteo skoro 300 hiljada i sa turbinom nema problema uopšte. Pumpu nisam radio uopšte, sipam samo D2. Jedino imam problem sa interkulerom, on je počeo da pušta ulje.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Branko sad govorim o novim dizelima koji imaju ~90-130ks i koji imaju puno osetljivije sisteme za gorivo od tvog passata.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

slažem se sa brankom a to što bruji mogu ti reći da se skoro i ne primećuje i duži vek motora ti je na dizel nego benzin kolega ima golfa 2 ima više od 500000km nikad generalnu nije radio samo redovno održavanje i ide kao lud tako da ostajem pri dizelu dosta mi je benzinca
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

neznam moj golf ima 350 000 km.golf 3 1.9 TD(turbo dizel)..cudno je da je sat poceo brojiti od nule :sta:,inace masina mu nije uopce otvarana...samo sam grijače promijenio i ide ko munja,malo trosi ulje...mozda na 1000 km neki 3 dcl ulja potrosi...sve zavisi od voznje...kupljen je 2001 god,sa neki 150 000 km...a dali je vlasnik promijenio motora,dali je sta radio pojma neam...auto iz njemacke uveze..
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

zrine i ja imam golf3 1.9tdi i ni kapi ulja ne troši jako sam zadovoljan sa njim
 
Nazad
Vrh