Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Trgovati sa Šapčanima automobil nije baš preporučljivo
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

torpedo je napisao(la):
Koji su to dobri ljudi iz Šapca koji prodaju automobile? Ja takve ne poznajem. :haha: :haha: :ppozdrav:

to sam rekao ironicno, naravno. nego, blizu su mi pa mogu da skoknem do njih da pogledam. cisto da snimim situaciju. a za kupovinu je i meni Sabac poslednja opcija :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

zjcf46.jpg

ovo ja vozim APN 6 07' i opel astra 1.7 tdi 02'
A otac vozi VW Golf 2 87' i Golf 5 Plus 06'
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Baća N.A pričao sam ti kako sam prošao sa autom kupljenim u Šapcu :udri:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

znam sta je sabac,nisi jedini koji je tako prosao ::lose::
ima i ko kupi i dobro prodje ali i plati kao i na svakom drugom placu.
I za moj plac kazem da nismo najjeftiniji al dobijes pismeno da je auto legalan i da nije prekucan i da nije sastavljen od 2.Pokazemo slike kakav je bio pre doterivanja,cist racun duga ljubav. :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1262037080[/time]
_________________________________________________
@dejann da nije astra DTI ??
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Verujem da neko ima loših iskustava ali nemoguće da se neke stvari rade samo u Šapcu. Činjenica je da se ovde mnogo ljudi bavi prodajom ali šta god da se mulja, mulja se i na drugim mestima.
Na pijaci u Bubanj Potoku se osećam kao kod kuće, više od pola pijace Šapčani :haha: :haha:Već su počeli i da kriju odakle su jer smo izašli na loš glas :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

pa da jedan auto tj jedan broj sasije i broj motora na vise vozila prekucaju,tablice se lako odrade a u supu uzmu lazne dozvole ili imaju mahere da prave jer sam papir nije tesko napraviti.
Najveci je problem kad covek koji vozi juga,golfa 2,korsu....neki stari auto i vidi neki super sija se,u motoru najgusce ulje nasuto ma milina kako radi,ispoliran,muzika,mirise i kad covek sedne u takav vise ne izlazi.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Jbg, u Šapcu su prekucavali brojeve i radili falš saobraćajne još u Titovo vreme, kad ni u Bgd niko nije sanjao o tome. Ovo sada su njihovi učenici :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

A kada se sidjem sa traktora ili kombajna kupanje pa na motor :)malo da se osvezim onako predvece :)
ftc9e.jpg

Slika je slikana pre neki dan vidi se po vremenu i jakni :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

pa okupas se sednes ,malo odmoris se od traktora popijes nesto i onda na motor :) a i sa mokrom kosom nije nista strasno samo moguca upala mozga :D :cool: :cool: :cool: ali hvala Bogu jos nisam to probao :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Vozim Peugeot Satelis 125 .. Nemam slike mog .. ali evo istog ...
2aad10p.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Shvabo koliko si dao para za peguoet i kolika mu je max brzina > :cao: :cao:
 
Nazad
Vrh