Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@NA Za koju godinu,auto ce ti biti zadnja rupa na svirali,eto cisto da ne ides peske!
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ne mislim tako a necu ni misliti jer ne trazim ja auto od 200ks,sa kozom i hromiranim alu felnama,ali dobar auto,udoban i pouzdan svakako da treba.
Ni ti nisi uzeo yuga vec mercedesa ::namigivanje::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Interesovanje se gubi sa godinama!Ovaj je odabran iskljucivo zbog ekonomicnosti!Kada sam ga kupovao tamo preko,za isti novac sam mogao uzeti veceg brata c-180 benzinca!
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Bice da imamo isto razmisljanje i ja bih uzeo ekonomican auto koji ne trosi puno a i nije zahtevan za odrzavanje,ali da bude noviji i dobro ocuvan.

Opet da kazem da mislim da je lepo ko ima para i za nov auto i za nov traktor,ali i dalje smatram da je traktor radna masina koja mora biti ispravna a auto dodje kao nagrada za rad.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Evo i moje ljute masine. Peugeot 307 2008god. 45000km 1.6hdi 110ks
Nikad nisam pre imao ni voleo francuze ali sa ovim sam prezadovoljan, i u pogledu udobnosti i potrosnje..
5klet4.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

helllou-ekipa po prvi sam put sa vama i vozio sam zbilja svasta ali nikad nisam vozio slabiji auto nego sad, golf 4 sdi iz 2002 god i ima 97 000 tisuca i prvi sam vlasnik i sto reko malo prije netko od vas cini mi se SMEDIC bolji mi i netreba jer i ovak me mal mal kontroliraju za brzinu sta bi bilo da je jaci he he he he...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

kao shto ne volim slabe traktore tako ni slaba kola ;)

ako vec nemogu da priushtim jak traktor mogu bar auto :)

sad nebih kupio auto ispod 150-200 ks nema shanse ...

jos malo cu staviti i seqvent u calibru i milina ...

drugar u istoj calibri ima seqvent plin i merili smo 8l na 100 km plina (otvoren put naravno) ispade da je jeftinije se voziti sa benzincem od 2000 kubika i 150 ks nego manjim dizelima + vozish mnoogo jachi auto
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

plus sto nemas gde na nasim putevima bezbedno da razvijes brzinu +140km/h(da zajebemo radare)
plus sto placas registraciju skuplju
plus sto su skuplji za odrzavanje
stvarno ima dosta pluseva koje ne zelim u mom dvoristu :D
Post je spojen: [time]1260717638[/time]
_________________________________________________
a i ta calibra trosi 8 u normalnoj voznji a vozi je da je cepas po gasu i preko 4000obrtaja pa mi javi a isto se tako provozaj u nekom common rail dizelu od 100ks pa mi i taj utisak javi ::namigivanje::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ja sam ipak za varijantu slabijeg a sigurnog i ekonomicnog auta nego za jakom masinom starom 10 i vise godina. Sve tu ima svoje.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

daner je napisao(la):
kao shto ne volim slabe traktore tako ni slaba kola ;)

ako vec nemogu da priushtim jak traktor mogu bar auto :)

sad nebih kupio auto ispod 150-200 ks nema shanse ...

jos malo cu staviti i seqvent u calibru i milina ...

drugar u istoj calibri ima seqvent plin i merili smo 8l na 100 km plina (otvoren put naravno) ispade da je jeftinije se voziti sa benzincem od 2000 kubika i 150 ks nego manjim dizelima + vozish mnoogo jachi auto

da lako biti frajer ako imas plin u auto jel :) najdraze mi je vidjeti neki bmw M3 i baja ide na plin :sta: za mene je to ludost..ako imas novaca za takav luksuz,sportski auto imas da se vozis na benzin...ali ako je ubacio plin za svoje potrebe to znači da moze ici na posao..obiteljski auto druga stvar....ali kada vidim plin u nabrijanom auto jednostavno zgadi mi se..ma kako da je lijep auto bio...gadi mi se to...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ali ljudi jaki automobili ne troše mnogo.Neki tako misle ali samo dok se ne uvere i sami vide.Ja sam pristalica jačih i većih automobila. :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Matić je napisao(la):
Ali ljudi jaki automobili ne troše mnogo.Neki tako misle ali samo dok se ne uvere i sami vide.Ja sam pristalica jačih i većih automobila. :D
Baca pa nije bas tako da veliki ne trose vise,trose vise ali od modernih malih.
Primera radi audi a6 1.8t i yugo drndavi trose isto :D a audi a6 i audi a3 pa a3 trosi manje,nije samo ni kubikaza bitna...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@ Matic, nisi bas u pravu da jaki automobili ne trose puno. Imao sam BMW M3 250KS. Trosio je oko 13 - 15 lit. Sa tim autom dvaput sam se radovao, prvi put kad sam ga kupio a drugi kad sam ga prodao. Nikad vise benzinac i nikad vise preko 2000 kubika...Postavicu slike samo da ih izvadim iz telefona...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

al to je opet preterano jako
govorimo o nekoj realnoj kubikazi 1.8 audi,vw,reno,pezo sve su to jaki i brzi auti a ne trose preko 10L
Post je spojen: [time]1260730164[/time]
_________________________________________________
qsutsx.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

SKEMBA je napisao(la):
Evo i moje ljute masine. Peugeot 307 2008god. 45000km 1.6hdi 110ks
Nikad nisam pre imao ni voleo francuze ali sa ovim sam prezadovoljan, i u pogledu udobnosti i potrosnje..
5klet4.jpg
ovo nemoze biti losija kombinacija,pezo + italijan.....
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Jeste bio lep i sve ali dzabe. Dolazak i odlazak od Smedereva do Verone min 500 eura.
mltabr.jpg

2mr6uev.jpg

juxogh.jpg

Ja sam mu kupio samo zadnje led ostalo sve sto se vidi, tako je bilo.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Sve je to lepo ko voli nek izvoli neko jednom rece!
Samo da napomenem da je Calibra 4x4 Opel koji se najvise kvari i zadnjih punoooo godina!
@ Skemba kako je isao BMW?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

M3 oprema i motor?
Post je spojen: [time]1260732478[/time]
_________________________________________________
smedic je napisao(la):
Sve je to lepo ko voli nek izvoli neko jednom rece!
Samo da napomenem da je Calibra 4x4 Opel koji se najvise kvari i zadnjih punoooo godina!
@ Skemba kako je isao BMW?
Sta se to kvari na Calibri sem menjaca?
 
Nazad
Vrh